Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

nestle

Samsung ve Nestlé Sağlıklı Yaşamı Dijitalle Geliştirmek İçin Ortaklığa Girdi!

03 August 2016 19:39 |

Küresel tüketici markalarından Samsung ve Nestlé nesnelerin interneti (IoT) teknolojilerini ve beslenme bilimini kullanarak sağlıklı yaşamı destekleyecek yeni çözümler geliştirecek.

Bu ortaklığın temel hedefi IoT, biyosensörler, gelişmiş multi-modal (çoklu biçimli) teknolojiler ve kapsamlı beslenmeci yaklaşımlar kullanarak insanları sağlık yaşam konusunda bilinçlendirmek olacak. Ek olarak, iki firma da kişilerin … Read More

MedTrix Healthcare, 6 Büyük İlaç Şirketiyle Anlaşarak Büyümeye Gitti

18 April 2016 18:10 |

İlaç şirketlerine dijital ve tıbbi iletişim hizmeti veren Bangalore merkezli MedTrix Healthcare, Novartis, Bayer, Nestle, Eli Lilly, Pfizer ve Amgen ile ortaklığa gitti.

MedTrix yaptığı açıklamada, bazı stratejik anlaşmalar ışığında, ABD ve Avrupa pazarındaki yerini büyüttüğünü söyledi. Açıklananlara göre, şirket 20’den … Read More

Nestle, Klinik Deney Çalışmalarına Medisafe’i de Kattı

16 March 2016 12:17 |

Nestle, Medidata ile klinik deneyler yaptığını açıkladıktan 1 hafta sonra, bu sefer de ilaç kullanım sadakatini ölçen uygulamalar yapan Medisafe ile anlaştığını açıkladı. Nestle yetkililerinin açıklamasına göre, Medisafe sisteminin kullanılmasıyla, yeni Nestle ürünü Impact Advanced Recovery tüketen hastaların takibi sağlanacak.

Doktorlar, … Read More

Nestle ve Medidata’dan Çin’de Büyük Deney

11 March 2016 17:03 |

Nestle, Medidata’yla anlaşarak beslenme ve fiziksel aktivitelerin eklem rahatsızlığı olan yetişkinlere nasıl etkileri olduğunu bulmak için Çin’de 2 yıllık klinik bir araştırma yaptığını açıkladı. Araştırma boyunca Garmin’in aktivite takip cihazları ve telefon uygulaması kullanıldığı belirtildi.

”Araştırma programı Lozan ve Pekin’deki … Read More