Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

singapur

Singapur Halkı Kendisine Dijital Sağlıkla Bakmak İstiyor

22 July 2016 17:10 |

Accenture tarafından yayımlanan Avustralya, Japonya ve Singapur’dan toplam 2250 kişinin katıldığı (her ülkeden 750 kişi) Innovation-Powered Healthcare in Asia Pacific adlı anketin sonuçlarına göre; Singapur’daki tüketicilerin %54’ü dijital sağlık teknolojilerini yüz yüze muayenelere tercih ediyor.

Yaptığı basın açıklamasında Singapur’daki hastaların beklentileri ve … Read More

Dijital Sağlık Devi Practo Yeni Pazarlara Gireceğini Duyurdu

13 June 2016 13:24 |

Practo, yaptığı son açıklamada Güneydoğu Asya, Latin Amerika, Orta Doğu ve Doğu Avrupa dışında Hindistan’da 65 yeni şehir olmak üzere, verdiği hizmeti farklı pazarlara sokacağını duyurdu. Şirketin şimdiden 15 ülkede 50 şehirde faal çalışmaları mevcut.

Practo’nun mobi uygulamaları ve yazılımı doktorları, hastaları ve … Read More

HIMSS Dijital Sağlık Haftası Singapur’da

31 July 2014 14:05 |

Inmarsat’ın uydu iletişimi ve 21. yüzyılda nasıl tıbbi hizmet sunacağı ile ilgili bilgilere Dijital Sağlık Haftası-Singapur’da ulaşabilirsiniz.

Organizasyon 15-18 Eylül tarihleri arasında Marina Bay Sands Hotel’de yer alacak. Singapur Sağlık Bakanı, bölgenin önde gelen 8. Baskı Sağlık ve Bilgi Teknolojisi … Read More

Hastaların %75’i Dijital Sağlık Hizmetlerinden Yararlanmak İstiyor

23 July 2014 12:30 |

Almanya, İngiltere ve Singapur’da binlerce hasta ile yapılan anket sonuçlarına göre mevcut hizmetlerin düşük kaliteli olması ve hastaların ihtiyaçlarını karşılayamamasından dolayı, dijital sağlık hizmetlerinin kabulü oldukça az. 3 ülkeden 1000 hasta ile iletişime geçilen anket McKinsey firması tarafından yapıldı.

Pek … Read More