Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

HIMSS Dijital Sağlık Haftası Singapur’da

HIMSS Dijital Sağlık Haftası Singapur’da
Can Aytı

Inmarsat’ın uydu iletişimi ve 21. yüzyılda nasıl tıbbi hizmet sunacağı ile ilgili bilgilere Dijital Sağlık Haftası-Singapur’da ulaşabilirsiniz.

Organizasyon 15-18 Eylül tarihleri arasında Marina Bay Sands Hotel’de yer alacak. Singapur Sağlık Bakanı, bölgenin önde gelen 8. Baskı Sağlık ve Bilgi Teknolojisi Konferans ve Sergisinin açılış konuşmasını yapacak.

Dijital Sağlık Haftası, HIMSS‘nin (en iyi IT ve yönetim sistemlerinin kullanımı için küresel liderlik sağlamaya odaklanan ve kar amacı gütmeyen organizasyon) Asya Pasifik kolu tarafından düzenlenecektir.

İletişim güçlendirici:

Teletıp, toplumlara güvenilir bağlantılarla sağlanan pratik ve değerli bir hayat sunmaktadır. Inmarsat’ın küresel ses ve veri servisi, doktor ve hastalar ile dünyanın neresinde olursa olsunlar teşhis, tedavi ve sağlık istatistiklerini paylaşmak için gereken iletişimi, uzaktan sağlık ekipleri ile güçlendirmektedir.

İlgililer, Inmarsat standlarını ziyaret ederek, Inmarsat BGAN tarafından sağlanan e-sağlık çözümleri ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilecekler. BGAN, 4 adet küresel Inmarsat uydu ağı tarafından desteklenmektedir. %99.9 oranında faaliyet ile e-posta ve web taraması için standart IP bağlantısı sunmaktadır.

Akıllı bağlanabilirlik: 

Inmarsat’ın son akıllı bağlantı servisi, IsatHub, hücresel veya sabit ağların bağımsız kullanımına izin vermektedir. Servislere AddValue’s Wideye iSavi terminalleri üzerinden erişilir ve kullanıcılara iPhone, iPad, iPod touch veya Android cihazlarından sesli aramalar, metinler, e-postalar ve internet uygulamalarına erişim imkânı sağlanır.

IsatPhone 2, Inmarsat’ın en uzak yerleşim birimlerinde hayati bağlantıların sağlanmasına yardımcı olan yeni nesil taşınabilir uydu telefonudur. Yüksek ses kalitesi, destek ve yardım tuşları sunmaktadır. Rakipsiz pil ömrüne sahip cihaz, 8 saat konuşma süresi ve 160 saate kadar da bekleme süresi garantisi vermektedir.

30 ülkeden yaklaşık 1000 delege, 90 lider endüstri konuşmacısı, iş birliği ve hasta bakımının kalitesini artırmak ve hastaya erişilebilirliğini artırmak adına çalışmalarda bulunmak için geçtiğimiz yıl bir araya geldiklerinde açılışa katıldı.

Submit a Comment