Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Glow Fertilite Uygulaması Artık Android Cihazlarda

Glow Fertilite Uygulaması Artık Android Cihazlarda
Levent Sansever

Glow uygulaması, Paypal kurucu ortakları Max Levchin ve Mike Huang tarafından başlatılmış bir uygulama ve artık sağlık hizmetleri pazarına da giriyor. Güncellenmiş uygulamasıyla kadınlar şu anda aile sahibi olmak istese de kariyerine odaklanıp bu durumu ertelemek istese de onlara geleceğini planlama konusunda yardımcı olabileceğini umuyor firma. Yani bu uygulama hamile kalmayı hem isteyen hem de istemeyen kadınlara hitap ediyor.

Fertility-1

Glow’un uygulamasına yeni eklenenlerden birisi de çeşitli durumlara göre renk değiştiren takvim. Bunda da sizin girdiğiniz durumlar belirleyici oluyor. Örneğin, eğer siz gebe kalmayı düşünmediğinizi programa girdiyseniz uygulama sizin girdiğiniz uygun bilgileri kullanacak ya da  MyFitnessPal uygulamasındaki veri tabanından bilgiler alacak ve bunları takvim şeklinde sunacak. Kısacası, kullanıcılar ne zaman hamile kalma şanslarının daha yüksek olduğunu ya da adet dönemlerinin ne zaman olacağını görebilecekler.

Fertility-0

Glow’un üzerinde çalıştığı bir diğer özellik ise kullanıcıların durumlarından bağımsız bir şekilde her gün cevaplaması gereken sorular olması. Ek olarak kullanıcılar Aralık’ta kullanıma açılan ve insanların durumlarını paylaşabildikleri  Glow Community ‘ye bağlanabilecekler.

Ek olarak bu uygulamanın artık Android 4.0 ve üstü işletim sistemleriyle uyumlu  çalışabileceği müjdesini de verebilirim. Huang bunu, daha geniş coğrafyada daha fazla kişiye ulaşmak için yaptıklarını söyledi. Belki de bir sonraki güncellemenin konum bilgileri de içerebileceğinin ipucu vermiş oldu.

Glow’un ne kadar etkili olduğunu söylemek için şu an erken. Ancak Huang, sadece birkaç ay içinde binlerce kadının Glow’u kullanarak hamile kalmayı başardığını belirtiyor.

Submit a Comment