Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Hastanelerin Foursquare’i Kullanabilmesi İçin 4 İpucu

Hastanelerin Foursquare’i Kullanabilmesi İçin 4 İpucu
Seçil Uygungil

Foursquare, kişilerin akıllı telefonlar aracılığıyla yer bildirimi yapabildiği bir sosyal medya platformu. Bu platform sayesinde kullanıcılar yapmış olduklar bildirimlerle puan kazanabiliyor ve indirimlerden yararlanabiliyor. Ayrıca Foursquare üzerinden mekanla ilgili önerilere, fotoğraflara ve yapılabileceklere göz atabilme şansına da sahipler.

Öte taraftan Foursquare sadece yer bildirimi yapan müşteriler için değil aynı zamanda iş yerlerinin reklamını sosyal medya üzerinden yapmak isteyenler için de harika bir kaynak. Peki, sosyal medyaya kısa bir süre önce ayak basmıs sağlık birimleri bu kaynaktan nasıl yararlanabilir? Foursquare sağlık hizmetlerinin sosyal medyadaki atlama tahtası olabilir mi?

Özellikle sağlık sektöründe başı çekenlerden biriyseniz aşağıda sıralayacağımız 4 ipucu sayesinde siz de sosyal medyayı kendi alanınız için etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Foursquare’daki Hastaneler İçin 4 ipucu

Acil servis:Yer bildirimi yapan hastalarınıza ve diğer kullanıcılara Foursquare üzerinden çevredeki otellerle ilgili bilgilendirme yapın ve hastanenizde yer bildirimi yapanlara özel, otellerde indirimler kazanabileceklerini belirtmeyi unutmayın.

Kafeterya: Hasta ve ailelerinin, poliklinik dışında en çok gittikleri yerlerin başında hastane kafeteryalarının geldiği bir gerçek. Örneğin kafeteryada üçüncü kez yer bildirimi yapanlara kahve ya da kek gibi ikramlarda bulunabilirsiniz.

Hediye dükkanı: Hastanenizin bünyesinde bir hediyelik eşya dükkanı varsa yer bildirimi yapanların bundan yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Özel Klinikler: Klinikte çalışan doktorların biyografisini paylaşıp hastaları doktor seçiminde yönlendirebilirsiniz.

Bunların dışında öneriler bölümüne yakındaki eczaneleri ve çalışma saatlerini ekleyebilirsiniz.

Submit a Comment