Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Honor Care Pro, Kanser Hastalarını Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor

Honor Care Pro, Kanser Hastalarını Evlerinde de Yalnız Bırakmıyor
Kubilay Han Uluerim

Geçtiğimiz sene 20 milyon$ fon toplayan evde bakım şirketi Honor, American Cancer Society ile anlaşarak, türünün ilk örneği olan, daha özelleştirilmiş bir bakım hizmeti vermeye hazırlanıyor. San Francisco merkezli şirketin açıkladığına göre, yüksek tecrübeli 3 danışman da programa katılarak, şirketin daha iyi fırsatlar ve girişimleri değerlendirmesine yardım edecek.

”Honor’ı daha iyi evde bakım hizmetlerini değiştirebilecek ve daha iyi müşteri hizmeti verebilecek bir şirket olarak görüyoruz. Bugün açıklanan iki büyük adım, ileride yaşanacak gelişmelerin habercisidir.” diyor CEO Seth Sternberg.

American Cancer Society sayesinde Honor çalışanları, kanser hastalarına evde nasıl bakacaklarını öğrenecekler. Öğrenilen bu bilgiler daha sonra Honor Care Pro uygulamasına eklenecek ve hasta bakıcıların kullanımına sunulacak. American Cancer Society’nin verdiği rehberlik, Sternberg’in açıklamalarına göre, beslenme, kemoterapi için hastanın taşınması, ateş ve şişliklerin ne anlama geldiği gibi konuları kapsayacak. Uygulama sayesinde, potansiyel hastalar ve hizmet verenlerin iletişime geçebileceğini söyleyen Sternberg, her hastaya göre özelleştiren bakım hizmetlerine olanak sağlanacağını da belirtiyor.

Submit a Comment