Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

İlaç Sektörü Pharma Power Conference’da!

İlaç Sektörü Pharma Power Conference’da!
Dr. Sertaç Doğanay

İlaç sektöründe her düzeyde görev alan profesyoneller, yönetici ve yönetici adaylarını ilaç dünyasının öncüleriyle bir araya getiren Pharma Power Conference, sektörün gelişmesine önemli katkılar sağlamaya devam ediyor.

Tek Doz Dijital’in iletişim, Social Touch’ın da hizmet sponsorları arasında yer aldığı ve “Pazarlama, Satış, Liderlik, Yönetim ve Kişisel Gelişim” konularının ağırlıklı olarak işleneceği Pharma Power Conference, 20 Şubat 2014’te Sheraton İstanbul Maslak Otel’de gerçekleşecek.

Bu yıl sekizincisi gerçekleşecek olan Pharma Power Conferance; Türkiye’nin önemli ilaç firmalarının Yönetim Kurulu Başkanları, CEO’ları, genel müdürleri, pazarlama, satış ve İK yöneticilerinin yer aldığı yirmiyi aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve birbirinden önemli konuları katılımcılara sunacak.

Özenle seçilmiş konular ve uygulamalar, ilaç dünyasında yeni yollar ve deneyimler göstermekle kalmayacak, aynı zamanda ilaç dünyası profesyonellerinden oluşan konferans katılımcılarıyla bir araya gelme ve bağlantılarınıza güçlendirme imkanını da sağlayacak.

Ben de Beril Koparal Ayanoğlu’nun oturum başkanlığında gerçekleşecek olan “Pazarlamada Yeni Trendler, Dijital Pazarlama ve Mobil Dünya Yenilikleri” adlı forumda Ömer Faruk Arslan ve Reha Tunca ile Pharma Power Conference’da yerimi alıyorum.

İlaç ve sağlık sektöründe yer alan tüm yönetici ve yönetici adaylarına bu etkinliğe katılmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Görüşmek üzere.

Submit a Comment