Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

İlaç ve Sağlık Sektörü Bu Partide Eğlendi: #SocialTouching Party

İlaç ve Sağlık Sektörü Bu Partide Eğlendi: #SocialTouching Party
Dr. Sertaç Doğanay

İlaç sektörünün içinde ve hizmet veren tarafta geçirdiğim 14 sene boyunca hissettiğim eksikliklerden biri de sektör çalışanlarının kongre ve sempozyumlar haricinde bir araya gelememesiydi. Resmi ortamın dışında görüşmenin herkese daha iyi bir iletişim imkanı sunacağından da emindim.

SocialTouchingParty2 Afişi

Bu amaçla geçen senenin sonuna doğru #SocialTouching Party diye bir şey yarattık. Zaten eğlenmeyi çok da seven bir ajansız, hem biz eğlenelim hem de sektör bir araya gelsin diye düşündük.

Geçtiğimiz cumartesi, 7 Mart gecesi #SocialTouching Party Vol.2‘yi gerçekleştirdik. Yaklaşık 140 kişilik katılımla şimdiye kadarki en büyük sektör partisiydi. Sayabildiğim kadarıyla 30’un üzerinde firmanın çalışanı katıldı.

Parti Fotoğrafı

Partinin tüm fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu partinin diğerlerinden bir farkı daha vardı, o da sevgili Zade Vital‘in bize sponsor olmasıydı. Zaten partilerimizde kimsenin elini cebine atmaması için tüm masrafları üstleniyorduk ama bu sponsorluk sayesinde çok daha fazla kişiyi davet etmemiz mümkün oldu.

Parti sonrası 47 kişinin doldurduğu anket sonuçlarına buradan bakabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse, partimiz %85’e yakın oranda memnuniyetle karşılanmış (mekan, müzik, bar kalitesi bakımından). Bir sonraki parti için ağırlıklı önerilen tarih 2-3 ay sonrası olmuş. Sponsorumuz Zade Vital‘in adının hatırlayanların oranı %80’in üzerinde olmuş. Bir sonraki partimize sponsor olması için kurum ve marka yetkilisi arkadaşlarına olumlu görüş bildireceğini bildirenlerin oranı da %85’in üzerine olmuş.

Facebook’ta açılan etkinlik ve sonrasında paylaşılan fotoğraf albümü 6.200 kişi tarafından görüntülendi. Albümdeki 274 fotoğrafın aldığı toplam etkileşim (beğenme, yorum yapma, kendi duvarında paylaşma) ise tam 32.000!

Sözün özü bu parti online mecrada başlayıp, offline mecrada gerçekleşip, yine online mecrada müthiş yankı bulan bir organizasyon olarak hepimizi memnun etti.

Bir sonraki partimize katılmayı ya da sponsor olmayı arzu ederseniz, bize nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz: Social Touch

 

 

 

Submit a Comment