Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

İlaç ve Sağlık Sektörü #SocialTouching Party’de Eğlendi!

İlaç ve Sağlık Sektörü #SocialTouching Party’de Eğlendi!
Dr. Sertaç Doğanay

Social Touch ekibi olarak geçen sene başlattığımız partilerin, göz açıp kapayıncaya kadar dördüncüsünü gerçekleştirmişiz!

vol4

Evet, geçtiğimiz cumartesi (3 Ekim 2015), #SocialTouching Party Vol.4‘te eğlendik. Artık her partimizin katılımcı sayısı belli bir çizgiye oturdu. 150-200 kişi arasında değişen harika toplulukla 4 saat boyunca hiç oturmadan eğleniyoruz.

13

İlaç ve sağlık sektörünün kongreler ve sempozyumlar haricinde bir araya geldiği (ama sadece eğlence amaçlı) başka bir organizasyon olmadığı için rahatlıkla “sektör bu partide eğlendi” diyebiliyorum :)

Partinin son derece eğlenceli ve renkli fotoğraflarına buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

12

Son 3 partimizi çok sevdiğimiz sponsorlarımız eşliğinde gerçekleştirdik.

Vol .4, Digital Health Summit 2015 ve jinekolog Doç. Dr. Mehmet Murat Naki’nin sponsorluklarıyla gerçekleşti. Hatta katılımcılarımızdan 3 kişiye birer Digital Health Summit 2015 davetiyesi bile hediye ettik.

Geçen partide olduğu gibi bu sefer de parti sonrası servis ettiğimiz profesyonel çekim fotoğrafların aldığı etkileşim (beğenilme, yorum, paylaşılma) 20.000 seviyesinde.  Sadece Facebook sayesinde toplam erişilen kişi sayısı ise 300.000 seviyesinde.

Partimize sponsor olmak isterseniz, aşağıdaki dosyayı inceleyebilirsiniz.

#SocialTouching Party

Partilerimizin organizasyonunu kapalı statüdeki Facebook grubundan organize ediyoruz. Katılmayı arzu ederseniz bize ulaşın lütfen.

Comments

  1. Hilal Erol

    Organizasyona katılmak isterdim; ancak Facebook kullanmıyorum.

    • Nihal Yormaz

      İlginiz için teşekkür ederiz.

Submit a Comment