Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Roche Diagnostics, Dijital ve Sosyal Medya Çalışmalarına Social Touch ile Devam Ediyor

Roche Diagnostics, Dijital ve Sosyal Medya Çalışmalarına Social Touch ile Devam Ediyor
Nihal Yormaz

Türkiye’deki faaliyetine 1991 yılında başlayan Roche Diagnostics; ülkemize “Laboratuvarlarda Entegrasyon ve Konsolidasyon” kavramını getiren ve yerleştiren ilk firma olma özelliğini taşıyor. Diyabet alanında daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarını sürdüren firma; dijital ve sosyal medya çalışmalarına Social Touch ile birlikte devam ediyor. Sosyal medya kanalları üzerinden diyabetlilerin doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmasını sağlama hedefiyle Roche Diagnostics’in kurmuş olduğu “Diyabetevi” sosyal medya hesapları, sadece diyabet hastaları ve yakınları tarafından değil, sağlıklı yaşam önerilerine ilgi duyan tüm kesimler tarafından da büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Diyabetevi’nin öncelikli hedefi; düzenli ve güncel bir şekilde içerik paylaşımında bulunarak diyabetlilerin, hayatlarını kolaylaştıracak bilgilere çabuk ve güvenilir bir yolla ulaşmasını sağlamak. Diyabetevi Facebook Sayfası, yakaladığı yüksek etkileşim ile sağlık alanındaki benzerlerinin arasından net bir şekilde sıyrılıyor.

Social Touch, 2012 yılından bu yana sağlık ve ilaç sektörüne odaklanmış ilk ve lider dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı olma özelliğini koruyor. Halen ilaç sektörünün önemli firmalarına kurumsal bazda ve tedavi alanları bazında verdiği hizmetin yanında Türkiye’nin en büyük sağlık kurumlarına ve sağlık alanındaki pek çok STK’ya hizmet veriyor.

Submit a Comment