Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kasım Ayı Dijital Sağlık Uluslararası Etkinlik Takvimi

Kasım Ayı Dijital Sağlık Uluslararası Etkinlik Takvimi
Nihal Yormaz

Dijital sağlıkla ilgilenen tüm paydaşların bir araya geleceği uluslararası etkinliklerin Kasım ayı takvimi ile karşınızdayız. İlaç sektörünü, kamu ve özel kuruluşlarını, mobil operatörleri, dijital sağlıkla ilgilenen teknoloji firmalarını ve tabii ki dijital ajanları aynı çatı altında toplayarak sektörü uluslararası düzeyde gelişmelerden haberdar etmeyi amaçlayan etkinliklerin bir listesini sizler için hazırladık. Detaylar için linklere tıklamanız yeterli.

1) MIT Technology Review’s EmTech 2015 (2-4 Kasım) Cambridge, ABD

MIT Technology Review’s EmTech 2015 toplum ve dünyayı değiştirmek adına büyük potansiyele sahip yenilikçi teknolojileri inceleyen çok önemli bir teknoloji konferansı. EmTech MIT gelecekteki teknolojik eğilimleri keşfetmek ve bunları anlamaya başlamak adına oldukça iyi bir fırsat. 15 yıllık deneyimiyle bu yıl da dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanacak olan EmTech MIT’nin bu yılki adresi yine Amerika. Ayrıntılar ve kayıt koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Digital Healthcare Innovation Summit (3 Kasım) Boston, ABD

Dijital Sağlık Zirvesi Digital Healthcare Innovation Summit, sağlık sektöründeki inovasyonları vurgulayan bir etkinlik. İlgi alanı ise oldukça geniş; hastaneler, sigorta ve kritik düzenleyici kurumlar önde gelen paydaşlar ve teknoloji firmaları. Sağlık sektörünün verimsizliğinin, ambalajdaki şaşaaya odaklanmasından kaynakladığını, yatırımcıların ve girişimcilerin daha içi dolu sağlık çözümlerine odaklanmalarının zaruri olduğunun tartışılacağı zirve 3 Kasım’da Boston, Amerika’da gerçekleşecek. Ayrıntılar ve kayıt koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Next Edge: Health Experience Summit (3 Kasım) Philadelphia, ABD

Sağlık Deneyim Zirvesi Next Edge’de sadece sağlık konusunda değil, geleceğe dönük kişi merkezli bakım hizmetleriyle ilgili öncü ve vizyon sahibi kurum ve kuruluşlarla ilgili son gelişmelerden de haberdar olabilirsiniz. Gerçek dünya çözümlerini tartışmak ve bakıma ihtiyacı olan insanlar için, ilgi çekici çözümler oluşturma yollarını öğrenmek için bu zirveye katılabilirsiniz. Ayrıntılar ve kayıt koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

4) Health 2.0 Asia: Japan (4-5 Kasım) Tokyo, Japonya

Networking ve interaktif öğrenmeye odaklanan, Health 2.0 Asia: Japan, iki gün boyunca endüstrinin gündemine dair önemli notlar alabileceğiniz interaktif oturumların, demoların ve sergilerin yer aldığı son derece dolu bir etkinlik. Sağlık sektörüne yönelik temel sorunların ele alınacağı etkinlik Japonya’da gerçekleştirilecek. Ayrıntılar ve kayıt koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

5) mHealth Summit (8-11 Kasım) National Harbor, ABD

MHealth Zirvesi, kendi türünün en büyük etkinliklerinden biri. Her yönüyle ve her kitleye dahil olmak üzere mobil sağlık sınırlarını keşfetmek için çeşitli uluslararası heyetlerin toplandığı etkinlikte teknoloji, iş, araştırma ve politika dünyası bir araya geliyor. Mobil, kablosuz, dijital, giyilebilir, tele-sağlık, oyun yani aklınıza gelebilecek her türlü mobil uygulamanın masaya yatırıldığı etkinliğin bu yıl 6.sı düzenleniyor ve bütün dünya burada olacak. Eğer siz de katılmak isterseniz Ayrıntılar ve kayıt koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Submit a Comment