Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Sağlık Çalışanları İçin Yeni Bir Platform: Sağlıcakla

Sağlık Çalışanları İçin Yeni Bir Platform: Sağlıcakla
Buğrahan Ceylan

İnternetin ve sosyal medya platformlarının vazgeçilmezlerinden biri de sözlüklerdir. Şimdiye kadar, günlük ziyaretçi sayısı oldukça fazla olan, neredeyse her konu hakkında bilgi alabileceğiniz, sözlük formatında açılmış pek çok bilgi portalı mevcuttur. Sözlükler siyasete, belli meslek gruplarına, spor takımlarına, sanata kısacası istenilen her konuda açılabilmektedir. Sözlük içinde, günlük olarak her konu ile ilgili başlıklar açılmaktadır ve kullanıcılar kendi fikirlerini, görüşlerini bu konu başlıkları altında oldukça pratik bir şekilde paylaşabilmektedir.

Sağlık çalışanlarının ve aynı zamanda hastaların, sosyal medya aracılığıyla bilgi edinmeye çalıştıkları bu dönemde, artık ülkemizde de hizmet vermeye başlamış bir sözlük platformu kurulmuştur: sağlıcakla sözlük. Asıl amacı sağlık çalışanlarını bir araya getirerek gündem oluşturmak olan sağlıcakla, kısa bir zaman içinde yazar kadrosunu geliştirerek iyi bir hizmet vermek için çalışmaktadır.

Eğer siz de bir sağlık çalışanıysanız ve sağlık çalışanlarını ilgilendiren her konu hakkında bilgi almak ya da fikirlerinizle katkıda bulunmak istiyorsanız başarılı bir girişim olan sağlıcakla sözlüğe buradan giriş yapabilirsiniz.

 

 

Submit a Comment