Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Sanal Gerçeklik Teknolojilerinin Sağlık Hizmeti Pazarındaki Yeri Büyüyor

Sanal Gerçeklik Teknolojilerinin Sağlık Hizmeti Pazarındaki Yeri Büyüyor
Kubilay Han Uluerim

Arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik tabanlı sağlık hizmeti pazarının, yıllık bileşik büyüme oranının önümüzdeki 5 yıl içerisinde %17.8 artacağı ve 2020 yılında değerinin 1.45 milyar$ olacağı söyleniyor.

Arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik için yapılan bu pazar analizinin, 2012, 2013, 2014 ve 2015 yıllarının gelirleriyle ilgili veriler toplanarak, 2020 yılına yönelik tahminlerde bulunmak için yapıldığı söyleniyor. Bu çalışma, genel olarak pazar gidişatı, pazarın ileri gelenleri, tedarik zinciri gidişatı, teknolojik yenilikler, anahtar gelişmeler ve yeni stratejiler üzerinde duruyor. Rapor Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve diğer bölgeler hakkında detaylı pazar bilgisi veriyor.

Bu toplanan bilgilerin kaynaklarından biri de endüstri profesyonellerinin girdiği veriler. Rapor boyunca yoğunlaşılan 17 ülke: ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Almanya, İspanya, Fransa, İtalya, Çin, Brezilya, Suudi Arabistan, Güney Afrika ve diğerlerinden oluşuyor. Pazar verilerinin elde edilmesi için birincil ana araştırma ve ikincil bir araştırma kullanıldığı belirtiliyor. Pazarın boyutu, araştırma alanına giren bütün satışların sağladığı gelirler temel alınarak hesaplanmış.

Arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçekliğin sağlık hizmetleri pazarındaki yeri hakkında bilgi veren bu rapor, ayrıca 200’den fazla veri tablosu ve görsel analiz için grafikler içeriyor.

Bölgesel Analiz:
Kuzey Amerika
– ABD
– Kanada
– Meksika

Avrupa
– Fransa
– Almanya
– İtalya
– İspanya
– Birleşik Krallık
– Avrupa’nın geri kalanı

Asya Pasifik
– Çin
– Japonya
– Hindistan
– Avustralya
– Yeni Zelanda
– Asya’nın geri kalanı

Dünyanın geri kalanı
– Orta Doğu
– Brezilya
– Arjantin
– Güney Afrika
– Mısır

Submit a Comment