Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Şubat Ayı Dijital Sağlık Uluslararası Etkinlik Takvimi

Şubat Ayı Dijital Sağlık Uluslararası Etkinlik Takvimi
Nihal Yormaz

1) The Agents of Change Summit (San Diego, Amerika/8-9 Şubat Şubat)

The Agents of Change Summit pazarlama ve teknolojiyi kullanarak insanların sağlık alışkanlıklarını ve yaşam davranışlarını değiştirmek amacıyla 8-9 Şubat 2016 tarihleri arasında sağlık profesyonellerini bir araya getirecek. Bu değişimin, sağlığı bilim ve teknolojiyle birleştirerek gerçekleştirileceği inancından hareketle gerçekleştirilecek olan etkinliğe sağlık uygulayıcıları ve bilim adamlarının yanı sıra sektörün önde gelen firmaları da katılacak. Kanıta dayalı stratejiler ve teknolojik araçlarla profesyonelleri donatmayı hedefleyen etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt koşullarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Connected Health Conference (Londra, İngiltere/10-11 Şubat 2016)

Connected Health Conference büyük veri ve ilişkili sağlık programlarının önemli yararları, yaşamın ve sağlığın hasta kalitesi üzerinde doğrudan etkileri, sağlık sektöründe IOT’nin kullanımı ve giyilebilir aksesuarların sağlık üzerindeki genel etkisinin inceleneceği bir etkinlik olarak 10-11 Şubat tarihleri arasında İngiltere’de sağlık profesyonellerini ve ilgili tüm paydaşları bir araya getirecek. Geleneksel sağlık hizmetinin rolü ve giyilebilir aksesuarlar ile veri yakalama ve analiz yeteneğinin, mobil sağlığın geleceğini nasıl şekillendireceğinin tartışılacağı etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt koşullarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) UCL Festival for Digital Health (Londra, İngiltere/24-25 Şubat 2016)

Her şeyin dijital devrimden etkilendiği günümüz şartlarında, bu devrimin sağlık sektörünü geliştirmek ve bireylerin, toplumların ve halkların sağlığını ve refahını etkileyecek büyük bir fırsata dönüşmesi de işten değil. Sağlık bilişimi rehabilitasyonu için öz bakım ve paylaşılan bakım, davranış değişikliği, oyun tabanlı öğrenmeyi destekleyen dijital teknolojinin rolü ve düşük gelirli ülkelerdeki fırsatların tartışılacağı etkinlik 24-25 Şubat tarihleri arasında İngiltere/Londra’da gerçekleşecek. Etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt koşullarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4) Recent Developments in Digital Health (Londra, İngilltere/25 Şubat 2016)

Dijital sağlıkta yaşanan en son yeniliklerin ve dijital sağlığın geleceğinin uluslararası firmaların liderleri ile birlikte tartışılacağı mükemmel bir network fırsata sunacak olan Recent Developments in Digital Health, 25 Şubat tarihinde İngilitere/Londra gerçekleşecek. Dijital sağlık içinde birçok uluslararası tanınmış liderden de görüşlerin paylaşılacağı bu etkinlikte Google’ın Yapay Zeka birimi, DeepMind ve Apple’ın MyHeartCounts liderleriyle bir araya gelme şansı bulmak da mümkün olabilecek. Etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt koşullarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Submit a Comment