Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Tele Sağlık Uygulaması “Live Health Online” Annelere Kolaylık Sağlıyor

Tele Sağlık Uygulaması “Live Health Online” Annelere Kolaylık Sağlıyor
Ceren Gülpınar

Mobil teknoloji ailesinin yeni üyesi olan Live Health Online özellikle çalışan annelerin yardımına koşan mükemmel bir uygulama.

Uygulama annelerin kendi sağlıklarını ve yaşamlarını dikkate almalarını sağlarken, her an her yerde bir doktorla yüz yüze konuşma olanağı vermektedir. Yeni tele sağlık uygulamaları ailesinin bir üyesi olan Live Health Online sağlıkla ilgili pek çok konuya erişimi sağlarken, konuyla ilgili yardım almak isteyenlere de yardımcı oluyor. Annelere ve diğer kişilere doktorlarını seçebilme imkanı sunan tele sağlık uygulaması, California’daki büyük sigorta kuruluşu Anthem Blue Cross ile entegre edilmiştir.

LiveHealth Online uygulaması annelere ve ailelerine acil durumlar için ABD merkezli yönetim kurulu onaylı, birincil doktor tarafından iki yönlü görüntülü sohbet ile güvenli, hızlı, kolay yollardan grip, boğaz ağrısı, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklar için tedavi ve tanı hizmetleri sunmaktadır. Gerektiği durumlarda da Live Health Online doktoru, size en yakın eczaneye bir reçete gönderebilmektedir.

Red Tricycle Online ebeveynlik sitesinin kurucusu ve CEO’su Jacqui Boland, “LiveHealth Online uygulaması ile, anneler için sağlık hizmetlerine hızlı ve kolay erişim sağlayan harika bir araç var. Bu yüzden artık kendilerini daha rahat hissediyorlar. Anne sağlıklı olduğu zaman ailesine de bunu yansıtabilir. Uygulama bu kanıya dikkat çekmek için oluşturulmuştur.” dedi.

livehealthonline

Live Health Online’a kayıt hızlı ve kolay. Sadece iTunes veya App Store‘dan uygulamayı indirmek veya Google Play Store’dan erişimi sağlamak için hızlı bir adımla mağazaya giriş yapın ve uygulamayı indirin. Dilerseniz linki de ziyaret ederek kayıt olabilirsiniz.

LiveHealth Online, anne ya da sevilen bir hastaya ihtiyaç anında yardımcı olmak için harika bir araçtır. Aile hekimi, LiveHealth Online katılımcı Doktor Finkelston annelere, kendi sağlıklarını korumaları için ve sıhhatlerini önemsemeleri için bazı önerilerde bulunuyor:

-Ev, çocuklarınız ya da günlük programlarınız söz konusu olduğunda sayfada çevrimiçi olduğunuzdan emin olmak için eşinizi sürekli kontrol edin.

-Günlük rutininizde, yürüyüş, fitness, meditasyon gibi belirgin önemi olan sağlıklı yaşam gereklilikleri bulunsun.

-Anneye ev işlerinde, çocuklarla ilgili durumlarda yardımcı olması için, komşu ya da bir bakıcı bulundurun.

-Her gün kendiniz için güzel bir şeyler yapmayı unutmayın.

iOS, Android tabanlı tabletler ya da akıllı telefon kullananlar ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirler.  Uygulama ile kullanıcılar 7 gün 24 saat boyunca, seçtikleri doktorlar ile görüntülü konuşma gerçekleştirebilirler. Canlı sohbetlerin dışında ziyaret planı yapabilirler.

Submit a Comment