Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Tele-Tıp Sektöründe Çözümler Sunan WeCouncel, 3.5 Milyon $ Topladı

Tele-Tıp Sektöründe Çözümler Sunan WeCouncel, 3.5 Milyon $ Topladı
Kubilay Han Uluerim

Chattanooga, Tennessee merkezli görüntülü ziyaret teknolojileri şirketi WeCounselLongmeadow Capital Partners’ın yönettiği, Point Judith Capital ve CVH Holdings’in katıldığı fonlama kampanyasında 3.5 milyon $ toplayarak başarıya ulaştı. Bu sayede bugüne kadar elde edilen toplam fon miktarı 4.5 milyon $’a erişti.

Okuldan mezun olduğu anda WeCounsel’ı kuran CEO Harrison Tyner, “Bu şirketi kurmak için gereken motivasyon kişisel deneyimlerimden geliyor. Sevdiğiniz kişinin davranışsal sağlık hizmetlerine erişiminin oldukça az olması… O kadar az ki, kişinin hayattaki yolunu ve yaşadığı yeri değiştiriyor. WeCounsel’ı, kavramsal olarak zamanımı adayabileceğim oldukça gerekli bir aygıt olarak düşündüm.” diyor.

wewew

Şirket, davranışsal sağlık hizmeti veren kurumların hastalarla tele-tıp görüşmeleri yapmasını sağlayan bir platforma sahip. WeCounsel, grup çalışmaları, teknoloji destekli özel hizmet verenler, işçi destek şirketleri, davranışsal sağlık klinikleri, yüksek eğitim kurumları ve hastaneler gibi pek çok farklı kitleye hizmet veriyor.

Submit a Comment