Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

UnitedHealthcare’in Uygulama Önerisi

UnitedHealthcare’in Uygulama Önerisi
Ceren Gülpınar

Sağlık kuruluşu UnitedHealthcare, şu an için kullanıcılara yardımcı olacak sağlık sistemlerinin gelişimine yönelik mobil programlar oluşturulmasına odaklanmış durumda. Şirket Health4Me isminde, 520 tıbbi hizmet için ortalama pazar fiyatlarının görüntülenmesini içeren ve kullanıcıların tamamının sağlık bilgilerine erişimini sağlayacak olan bir uygulama üzerinde çalışıyor.

Health4Me, tüm tüketicilerin kendi bakımlarıyla ilgili daha bilinçli kararlar vermesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Tedavi boyunca, konum bazlı sağlık giderlerini tahmin etme ve yönetme yeteneğine sahip olan uygulama, tüketicilere bu hizmeti alabilecekleri kapsamlı bir görünüm hizmeti sunmaktadır.

Health4Me

Örneğin, “New York bölgesinde doğum öncesi ve doğum sonrası hastane bakımlarında gereken bütçe 9.699 dolar ile 29.076 dolar arası değişmektedir. Bel ameliyatı için ise, San Francisco’da 59.000 dolar ile 77.000 dolar arasında değişmektedir.” tarz bilgiler uygulama içerisinde mevcuttur.

UnitedHealthcare üyeleri için Health4Me, HIPAA gizlilik ve güvenlik gereksinimleri ile uyumludur. Health4Me’nin misafir kullanıcıları için, tüketici tarafından girilen profil detayları, notlar ya da herhangi bir şifre ile uygulamaya erişim sağlanılabilir. Bilgiler cihaz üzerinde saklanacağından dolayı, UnitedHealthcare bu bilgilere erişemeyecektir.

Şirket şu anda, mevcut olan mobil teklifleri ve kullanıcılara yardımı olabilecek sağlık sistemleri geliştirmek üzere çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Uygulamaya gelecek yıl yeni özellikler eklenmesi planlanıyor. Şirket aynı zamanda, sağlıklı yaşam, ilaç yönetimi ve tele tıp ile ilgili mobil programlar üzerinde de faaliyetlerini devam ettiriyor.

 

Submit a Comment