Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Yeni Bir Akıllı Bebek Sensörü Daha Geliyor!

Yeni Bir Akıllı Bebek Sensörü Daha Geliyor!
Nihal Yormaz

Akıllı bebek sensörleri bu sıralar epeyce revaçta. Bu durumu fırsat bilen yatırımcılar da çalışmalarına hız kazandırmış durumdalar. Zoyo Baby, birçok benzer ürünün yaptığı gibi işe Kickstarter’da fon toplamaya çalışarak başlamış yepyeni bir cihaz. Bu cihaz, bebeğinizin nefesini, vücut ısısını izlemekle kalmayarak onun hareketlerini de sürekli algılıyor. Hatta bebeğiniz altını pislettiğinde ve ağlamaya başladığında da sizi haberdar ediyor. Cilde dost, emniyetli ve güvenilir olan cihaz, kablosuz şarj özelliğinin yanı sıra iOs ve Android işletim sistemleriyle de uyumlu.

Zoyo Baby’nin birden fazla kullanım modu var. Dilerseniz her modu ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi hepsini aynı anda da etkinleştirebiliyorsunuz. Örneğin, bebeğiniz altını ıslattığında haberdar olmak istiyorsanız rahatlıkla Zoyo Baby’nin ilgili modunu seçerek cihazı, bir bebek monitörü ve oda sıcaklık sensörü olarak kullanabilirsiniz.

Zoyo Baby’nin yapabileceklerinin listesi ise aşağıda:

  • Solunum algılama
  • Vücut sıcaklığı
  • Hareket algılama
  • Ses algılama
  • Çiş alarmı

Ayrıca Zoyo Baby 3 farklı renk seçeneğiyle de gönülleri fethedeceğe benziyor. Bebeğinize en uygun rengi seçmekte özgürsünüz!

994497c8ba037d733b345088cb0340f2_original

Kısacası Zoyo Baby ile bebeğinizin ruh halini her zaman kontrol edebiliyorsunuz çünkü cihaz, herhangi bir sorun olması durumunda sizi uyarıyor ve doğru yönergelerle işinizi kolaylaştırıyor. Ayrıca Apple Watch ile de kullanılabiliyor.

Bu da Zoyo Baby’nin içinizi ısıtacak sevimli mi sevimli videosu.

 

Submit a Comment