Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Yoğun Çalışan İşçiler EAP in Your Pocket ile Stresten Kurtuluyor

Yoğun Çalışan İşçiler EAP in Your Pocket ile Stresten Kurtuluyor
Kubilay Han Uluerim

Birleşik Krallık merkezli Care first firması stres ve endişeyi önlemek amacıyla geliştirdiği Employee Assistance Programme (EAP) uygulamasını yayımladı.

Care first’ün iddialarına göre EAP in Your Pocket şu anda piyasada bulunan ilk ve tek tamamiyle dijital çalışan destek programı kaynağı. Thrive Therapeutic Software tarafından geliştirilen uygulama Care first’ün danışmanlık ve sağlık hizmetlerinin hepsini kapsıyor, bunlara bir de Stress Free Island adlı yeni bir içerik ekliyor.

“Saygıdeğer psikiyatristler, psikologlar, deneyimli oyun geliştiricileri ve tabii ki kendi EAP profesyonellerimizle beraber çalışarak bu uygulamayı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

– Care first Yöneticisi Lesley Davidson

Bu hizmetin son özelliği Stress Free Island sayesinde kullanıcılar daha önceden denenmiş ve klinik olarak kanıtlanmış teknikler ile zor bir yaşamın stresiyle mücadele etmeyi öğreniyorlar. Uygulamanın karakteri DAP tarafından yönlendirilen kullanıcılar kendi ruh hallerini zaman içinde takip edebiliyor ve gerektiğinde yardım alabiliyorlar.

“Buradaki teknikler bizim her gün hastanede karşılaştığımız hastalara uyguladığımız özel ve etkili tekniklerin aynısı. Bu yüzden işe yarıyorlar.”

– Thrive Kurucularından Danışman Psikolog Dr. Adam Huxley

Submit a Comment