Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Akıl Sağlığı Farkındalık Haftasında #BreakTheSilence Kampanyası

Akıl Sağlığı Farkındalık Haftasında #BreakTheSilence Kampanyası
Kubilay Han Uluerim

Bruce Power ve Bruce, Grey ve Huron idari bölgelerinden birçok ortak, 2-8 Mayıs Akıl Sağlığı Farkındalık Haftası için yaptığı kampanya sayesinde toplumu katılmaya teşvik ediyor.

Bruce Power, sosyal medyada #BreakTheSilence etiketiyle ilgili her paylaşım ve beğeni sonrası yerel akıl sağlığı kurumlarına 1$ bağışlayacağını belirtti. Kampanya Pazartesi sabahı Bruce Power Visitors’ Centre’da başlatıldı.

“Bruce Power, insanların akıl sağlığı sorunları hakkında konuşmalarını engelleyen duvarları yıkmanın önemini anlıyor. Akıl hastalığı, insanın hayattaki her adımına etki ediyor ve #BreakTheSilence kampanyasıyla, Bruce, Grey ve Huron bölgelerinde farkındalık yaratmayı ve akıl sağlığı programlarına maddi destekte bulunmayı amaçlıyoruz. diyor İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Cathy Sprague.

Bruce Power ve partnerleri, vatandaşları Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIn’de Bruce Power’ı takip ederek #BreakTheSilence etiketiyle paylaşımlarda bulunmalarını istiyor. Bruce Power’ın işçi sağlık organizasyonu da aynı zamanda akıl sağlığı farkındalık haftası boyunca web sitesi üzerinden belirli faaliyetler yürütecek.

 

Submit a Comment