Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Apple Watch’a Yeni Bir Rakip: PulseBand A6

Apple Watch’a Yeni Bir Rakip: PulseBand A6
Kubilay Han Uluerim

Vidonn kitle fonlama yöntemiyle akıllı bir kol bantı üretiyor. PulseBand A6, fitness tracker özelliğine sahip ve Apple Watch gibi telefon görüşmesi, mesajlaşma, sosyal medya bildirimi gibi akıllı saat özellikleri taşıyan yeni bir cihaz. Uyku ve nabız takibi de yapabilen bu ürün, daha kickstarter projesinin ilk aşamasında.

Şimdiden 30,000$’lık hedefin üzerine çıkıp 71,709$ toplayan ekip, an itibariyle 1007 destekçiye sahip. 14 gün daha devam edecek olan kitle fonlama sürecine katılmak isteyenler 1$ ile 1,269$ arasında bir bağış yaparak ekstra şeylere sahip olabiliyor. Bunlardan bazıları erken erişim, manyetik şarj kablosu, 3 farklı renkte bant, uygulama gibi şeyler.

lelele

Optimum görüntü hizmeti vermek için OLED ekrana sahip olan PulseBand A6, arayanların kimlik bilgilerini ve WhatsApp, Snapchat, Twitter, Facebook bildirim mesajlarını size gösterebiliyor. Kalp atışlarınızı yaptığınız antreman sırasında en doğru şekilde ölçerek aldığınız performansı en yükseğe çıkarmaya çalışan PulseBand, bu ölçümleri yaparken size optimize olmaya çalışıyor. Gerçek zamanlı olarak topladığınız verileri arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlayan cihaz, kullanıcılar arasındaki sportif rekabeti de körüklüyor. Telefonunuza yüklediğiniz Vidonn uygulamasıyla senkron olan PulseBand, sürekli olarak kablosuz veri aktarımına izin veriyor. Siz uyuduğunuz da da çalışmaya devam eden aygıt, sizin uyku düzeninizi ve kalitesini ölçmek için algoritmalar kullanıyor. Boş bataryası 1 saatten az sürede dolan aygıt, Nisan 2016 gibi piyasada olacak.

Submit a Comment