Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Lively Wearable ile Her Şeyinizi Kontrol Edin

Lively Wearable ile Her Şeyinizi Kontrol Edin
Kubilay Han Uluerim

GreatCall’un son yeniliği olan Lively Wearable, orta yaşlı insanlar, özellikle anneler için geliştirilen bir cihaz. IndieGogo üzerinden kitle fonlama yapan GreatCall, eğer desteği ve satın almayı bu site üzerinden yaparsanız size bazı özel indirimler sunuyor.

Lively Wearable anne olarak tanımladığı kullanıcı kişinin telefonuna bir uygulama ile giriyor ve kolda taşınan bir saatle her türlü işin üstesinden geliyor. Özellikle sağlık problemleri olan yaşlı kişiler için önem taşıyan bu alet, sizin kişisel bilgilerinize göre bir acil durum sistemi oluşturmanıza yardım ediyor. Herhangi bir hastalık, kaza ve rahatsızlık durumunda tek tuşa basarak imdat çağrısında bulunmanızı sağlıyor ve sizi uzman personellerin oluşturduğu bir ekiple iletişime sokuyor. Bunun sonucu profesyönel yardım alan kullanıcı, olası ölüm tehlikesi veya kalıcı sakatlıktan kurtulma şansını arttırabiliyor. Yaptığınız bağışa göre ekstra özelliklere sahip olabildiğiniz projenin, Nisan 2016 gibi biteceği tahmin ediliyor.

ehbmwzenjpffncqy8rvy

 

Günlük aktivite takibi de yapan Lively Wearable, uzaktan kullanıcı kişiyi takip etmenizi ve her adımından haberdar olmanızı sağlıyor. Kullanıcı için her gün sportif planlar çıkarabilen aygıt, örneğin ”Eiffel Kulesi etrafında bir tur at, şu sokağı kullanarak yolunu uzat, merdivenden çıkarak kalori yak” gibi komutlarla sürekli olarak sizi sağlıklı tutmaya çalışıyor. Hatta unuttuğunuz anahtarın yerini dahi hatırlatabiliyor. Su geçirmez özelliği ve 6 ay pil ömrü olan Lively Wearable, sade tasarımı ve 2 renk seçeneği ile de gayet hoş bir görüntüye sahip.

Submit a Comment