Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Axxess Pharma Global Satışları Arttırdı

Axxess Pharma Global Satışları Arttırdı
Ceren Gülpınar

İlaç ve besin takviyeleriyle ilgili ürünler sunan ve AllStar Health Brands‘e sahip olan Axxess Pharma, ABD, Kanada ve Avustralya’da sürdürdüğü satışlardan sonra, şimdi de Yeni Zelanda, Güney Kore ve Endonezya’da yaptığı küresel satışları genişletmek için hazırlanıyor.

Axxess Pharma Yöneticisi Dr. Daniel Bagi: “2014 Yılının ilk yarısı, şirketimiz için yoğun ve başarılı geçmiştir. Yakında Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’nın yanında, Güney Kore ve Endonezya’ya da satış yapmaya başlayacağız. Giyim ve aksesuar markamız olan TapouT ürün hattına yönelik gelen yüksek talepleri karşılayabilmek için, küresel pazarlama girişimlerine ağırlık veriyoruz.” dedi. Girişimler için 2 milyon dolarlık yatırım aldıklarını söyleyen Bagi, sponsorlarıyla ilgili kamuoyunu da bilgilendirdiklerini açıkladı. Şu an için önemli iki sponsorları: Cole WhittNASCAR ve Brittney PalmerUFC Octagon Girl.

küresel satış

İşte son 45 gün içinde Axxess Pharma’nın önde gelen başarıları:

  • Ünlü sporcuların hayranlarını ve perakende müşterileri baz alan sosyal medya kampanyaları başlatma kararı aldı.
  • TapouT ürün hattının, Australian Regulatory Authority tarafından onaylanması sağlandı. Artık TapouT ürünlerini, Avustralya distribütörü Hard Core Beverages, Güney Kore, Endonezya’ya dağıtacak.
  • Artan satın alma siparişlerini yerine getirmek için alınan 2 milyon dolarlık yatırım, pazarlama faaliyetlerinin ve ürün stoklarının artırılması için kullanılacak. Yönetim aynı zamanda, TapouT hattına, taleplere göre yeni ürünler kazandıracak.
  • Yatırımcılar, stok ürünlerin alınıp satılmasını kolaylaştırmak için, servet yöneticileri ve portföy yöneticileri ile gereken iletişimi sağlayacaklar.
  • TapouT ürünlerinin ilk satışları ABD ordusu tarafından gerçekleştirildi. İlk satışın yaklaşık olarak 30.000 dolar değerinde olduğu belirlendi.
  • Şirketin, Omega-3 balık yağı takviyesi için gerçekleştirdiği tanıtım, 2014’te gerçekleşen perakende satışların ve çevrimiçi pazarların en güçlü gelir kaynağı olarak belirlendi.

Submit a Comment