Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

CardioVisual Kalp Hastalarını Bilgilendirmeye Geliyor

CardioVisual Kalp Hastalarını Bilgilendirmeye Geliyor
Kubilay Han Uluerim

Texas merkezli kardiyolog Dr. Manish Chauhan türünün ilk örneği olan, tıbbi işlemleri ve kalp hastalıklarını kolayca açıklayan uygulaması CardioVisual’ı sonunda sanal pazara sürdü. CardioVisual kalp hastası eğitimi alanında devrim yaratan ücretsiz olarak indirilebilir bir uygulama. Bu uygulama sıkça uzman kardiyologlar tarafından incelendiği, doğru ve güncel bilgilerin yayılmasını sağladığı için şu anda önde gelen hastaneler, doktorlar ve kalp hastaları tarafından kullanılıyor. Ayrıca daha ilk haftasında MDLinx’ten 5 yıldız aldığı için oldukça büyük ilgi çekiyor.

Dünya çapında kalp hastalığının genç yaşlı demeden herkes için bir numaralı ölüm nedeni olduğunu biliyoruz. Bu konunun hastalar ve doktorlar arasında konuşulurken izah edilmesinin zor olduğunu söyleyen Dr. Manish Chauhan, kardiyologların kolayca açıklama yapabileceği hızlı materyallerin kimsede bulunmadığını söylüyor. Bu sebeple de hastaların hayati tehlikeyle ilgili bilgilendirilmesinin zor olduğunu vurguluyor.

Doktorların hastalara kalp rahatsızlıklarını detaylı anlatmaları için CardioVisual’ın veri tabanında 100’den fazla profesyonelce hazırlanmış video bulunuyor. Doktorlar istediklerinde hastalarına bu uygulamayı indirmelerini reçete olarak yazabiliyor, hastaların tedavi boyunca sürekli bilgilenmesi sağlanabiliyor. Bu sayede hastanın internette saatlerce arama yapmasına gerek kalmıyor.

Submit a Comment