Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

InterSystems

Yeovil District Hospital Birleşik Krallık’taki En Dijital Hastane Olma Yolunda

26 August 2016 17:06 |

Yeovil District Hospital NHS Foundation Trust kâğıtsız işlem ve hasta kayıtları için Intersystems‘ın TrakCare sağlık sistemine geçti.

Yeovil Hospital dijitalleşmek adına TrakCare kullanmaya başlayan, aralarında Northern Devon Healthcare ve Gloucestershire Hospitals‘ın da bulunduğu ülkedeki ilk üç hastaneden biri oldu. Halihazırda İskoçya’da … Read More

Torbay and South Devon Bilişim İşlemlerini Kolaylaştırmak İçin HealthShare’i Seçti

24 August 2016 14:51 |

Temel/akut bakım, topluluk sağlığı ve sosyal güvenlik gibi sağlık hizmetlerini tek çatı altında birleştiren klinik bir portalın Torbay and South Devon NHS Foundation Trust tarafından devreye sokulacağı duyuruldu.

InterSystems’ın HealthShare portalının vakfın kalp hastalığı ekibiyle yaptığı başarılı denemeden sonra bu hizmetin kademeli olarak sene sonundan önümüzdeki … Read More

Birleşik Krallık’ta, Hastaneler Arası Dijital Kayıt Paylaşımı Başlıyor

11 April 2016 17:13 |

Lincolnshire, Birleşik Krallık’taki 13 sağlık ve sosyal bakım organizasyonu, InterSystems portalı kullanarak hasta bilgilerini paylaşacak.

Yerel klinik yapılandırma grupları, tıp vakıfları ve yerel otoritelerden oluşan Lincolnshire Health and Care, HealthShare’e yatırım yaparak, hasta kaydı paylaşım projesinin ilk aşamasını Haziran’da başlatacağını açıkladı.

Read More

Nuffield Health, TrakCare Elektronik Hasta Kayıt Sistemine Geçiyor

29 March 2016 18:20 |

Birleşik Krallık’ta hastane, spor salonu ve kurumsal sağlık sigortası programları yöneten, kâr amacı gütmeyen Nuffield Health, InterSystems’in TrakCare sistemini kullanarak, elektronik hasta kayıt uygulamasına başlayacak.

Şirketin dijital ve bilişim şefi Alan Payne, karışık bir organizasyon kurulumundan, daha basit ve kullanıcı … Read More

Yeni Milyarderler Yaratan Sektör

18 May 2015 11:10 |

Bulut tabanlı İK servisi Zenefits 2013 Ocak ayından bu yana etkin bir şekilde kullanılıyor. Şirketlerin personel maaşları, izinleri, sigortaları, vergileri ve performans raporları gibi bir çok işlemi gerçekleştirebildikleri Zenefits; geçtiğimiz günlerde 500 milyon dolar C serisi bir yatırım aldığını kamuoyuna duyurdu. Bu yatırımla birlikte şirketin … Read More