Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

WebMD

Milenyum Nesli Dijital İlaç Reklamlarına Nasıl Bakıyor?

22 March 2016 18:07 |

Reklam yapmanın en zor olduğu düşünülen kitle olsa da, milenyumlular (1980 ve 2000 sonrası) veya Y Jenerasyonu olarak bilinen nesil, Makovsky/Kelton Pulse of Online Search’ün bu sene altıncısını yaptığı yıllık ankete göre, ilaç pazarlama konusuna en sıcak bakan toplum grubunu oluşturuyor.

Read More

American Well’den Yeni Yazılım Geliştirme Kiti

26 February 2016 13:48 |

Geçtiğimiz günlerde tele-tıp şirketi American Well, hastanelerin, sigortacıların, perakandecilerin ve tıbbi yayımcıların kullanması için, çevrimiçi doktor ziyaretlerini telefon uygulamalarına uyarlamayı sağlayan, yeni bir yazılım geliştirme kiti (SDK) sundu.

SDK, şimdilik var olan American Well ortakları ve müşterileri için hizmete sunuluyor. … Read More

Validic Dijital Sağlık Ekosistemi Değerini 100 Milyona Ulaştıracak

12 December 2014 16:12 |

Dijital sağlık verilerini kümeleme üzerine çalışan işbirliktelik ve sağlık teknolojileri firması Validic, kendisine ait küresel dijital sağlık ekosistemini büyütmek için başka platformlar ve firmalarla anlaşma imzaladığını açıklamıştı. Şirketten hizmet alan firmalara Pfizer, WebMD, NexJ ve MedHost gibi firmaların katılımıyla, 80 … Read More

Sağlık Uygulamalarının Yaşamsal Veri Toplama Stratejileri

04 August 2014 12:20 |

Samsung, WebMD, Apple ve Google pek çok sağlık uygulaması içeren oyunlara sahip.  Amaçları ise tüketicilerin tüm sağlık verilerini tek bir noktada görebilmeye yardımcı olmak. Peki tüm bu veriler iyi bir sonuca ulaşabilmek için yeterli mi yoksa eksik mi?

Sağlık politikaları, … Read More

“Health Target” Kullanıcılarına Daha İyi Bir Yaşam Sağlıyor

20 June 2014 11:46 |

Mobil sağlık uygulamaları konusunda ABD’nin önde gelen şirketlerinden WebMD, günümüzün akıllı telefonları ve saatleri dahil, tüm cihazlar tarafından toplanan biyometrik verilerin hekimler tarafından yorumlanabileceği bir portal geliştirmektedir.

“Health Target” olarak lanse edilen bu yeni portal, şimdilik iPhone uygulaması olarak piyasaya sürülecektir.

Read More

Sağlık ve Tıp Bilgisinde En İyi 10 Yabancı İnternet Sitesi Açıklandı

05 March 2014 17:39 |

Şubat 2014 itibarı ile, ABD içerisinde faaliyet gösteren ve uluslar arası ziyaretlere de açık, sağlık alanında bilgi içeren en iyi 10 internet sitesi belirlendi. İnternet üzerinden sağlık bilgisi aramayla ilgili doktorsitesi.com ile dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı Social Touch … Read More