Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Hear and Now, Endişelerinize Son Vermeye Geliyor

Hear and Now, Endişelerinize Son Vermeye Geliyor
Kubilay Han Uluerim

Tüketiciler, sağlık sistemleri ve kurumsal sağlık programları için sağlık takip platformu geliştiren BioBeats, White Cloud Capital, AXA Strategic Ventures ve IQ Capital sayesinde 2.28 milyon $ topladı. Şirket, bu son fonlama ile bugüne kadar 3.6 milyon $ toplamış oldu.

Şirketin yeni uygulaması “Hear and Now“, akıllı telefon kamerasıyla kullanıcıların kalp ritmlerini dinliyor ve nefes egzersizleri öğretiyor. Tasarlanan bu uygulamanın temel amacı, stres ve endişeyi azaltmak.

Şirket, önümüzdeki birkaç hafta içinde, BioBeats sağlık programlarına katılan işçi ve çalışanlar için uygulamaya bir kontrol paneli eklemeyi düşünüyor. Bu özellik sayesinde, kullanıcının uygulama içi kontrol paneli, bir tedarikçi veya işverenin kendi kontrol paneliyle senkronize olabilecek. Bu özellik eklendiği zaman bile uygulama ücretsiz olarak indirilebilecek ve belirli içeriklere erişilebilecek.

Şirketin kurucularından CEO David Plans, BioBeats’i kurma fikrini Birleşik Krallık’ta anksiyete ve diğer semptomları yenmeyi amaçlayan teknolojiler geliştirirken bulmuş.

Submit a Comment