Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Honeywell Dolphin CT50h ile Tüm Hastane İşleri Avucunuzda

Honeywell Dolphin CT50h ile Tüm Hastane İşleri Avucunuzda
Kubilay Han Uluerim

Bir Fortune 100 teknoloji ve üretim şirketi olan Honeywell, hastane çalışanlarını dijital kaynaklara bağlayarak daha güvenli hasta deneyimi sağlayan yeni bir klinik cihazı piyasaya sürdü.

Firmanın geliştirdiği, Dolphin CT50h mobil bilgisayar, bir barkot okuyucu ve akıllı telefon özelliklerini birleştirerek hastane çalışanlarının iletişim kurmasını sağlıyor. Bu sayede hasta kabul işlemlerinin hızlandırıyor, ilaç dağıtımı ve örnek toplamayı kolaylaştırıyor. Cihaz Android işletim sistemiyle çalışıyor. Ayrıca barkot okuyabilen görüntüleme donanımına ve deşifre yazılımına sahip.

Dolphin CT50h, hastane personelinin bütün hasta verilerine, tıbbi cihaz bilgilerine, klinik alarm vakalarına ve güvenli bağlantılara erişimini sağlıyor.

“Bütün sağlık hizmeti ekosisteminde mobil cihazların benimsendiğini görüyoruz. Dolphin CT50h doktorları ve diğer görevlileri masa üstü bilgisayarlardan kurtararak daha aktif çalışmalarına izin veriyor. Hemşire-hasta etkileşimlerini gözlemledikten sonra bu telefonun her tarafını özenle tasarladık. Hastanın başından ayrılmadan veriyi toplama ve analiz etme özelliği sayesinde doktorlar daha verimli çalışabilir ve hastalarına iyi hizmet verebilirler.” diyor Honeywell Ürün Pazarlama Müdürü Sameer Agrawal.

Submit a Comment