Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Now GP Uluslararası Tele-Tıp Hizmetiyle Dünyaya Yayılıyor

Now GP Uluslararası Tele-Tıp Hizmetiyle Dünyaya Yayılıyor
Kubilay Han Uluerim

Now Healthcare Group, Now GP telefon uygulamasını kullanarak Hong Kong’taki bir hasta ile Birleşik Krallık’taki bir doktorun uzaktan görüşmesini sağladığını duyurdu. Hong Kong’ta yaşayan İngiliz hastanın, Birleşik Krallık’taki doktoruyla yaptığı görüşmede basit sağlık sorunları ve genel sağlık tavsiyeleri gibi konulara değinilmiş.

Adının ifşa edilmesini istemeyen hasta “Now GP tarafından verilen hizmeti duymuştum ve uluslararası çalıştığını biliyordum, lakin bu kadar iyi çalışmasını beklemiyordum. Doktorla çok iyi bir muhabbetimiz oldu ve aldığım tavsiye için çok minnettarım. İş için sıklıkla Hong Kong’ta kalıyorum ve sağlık hizmetlerine erişmem zor oluyor” diyor.

Now Healthcare Group CEO’su ve kurucusu Lee Dentith diyor ki: “Yeni bir başarılı danışmanlık vakası duyduğumuza çok sevindik. Bu, Asya’ya ilk defa girdiğimiz için Now Healthcare Group adına bir kilometre taşıdır. Uluslararası iletişim sırasında sistemin iyi çalışması adına teknoloji ekibimize büyük minnet borçluyuz. Bu hizmeti tüm dünya çapına sunabildiğimiz için mutluyuz.

Submit a Comment