Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Medelinked, Yeni Özellikleriyle Her Platformda Hizmet Veriyor

Medelinked, Yeni Özellikleriyle Her Platformda Hizmet Veriyor
Kubilay Han Uluerim

Çevrimiçi sağlık platformu Medelinked; Apple Health, Samsung S Health, FitBit ve Withings ile senkronize olabilen uyku gözlem ve oksijen doygunluk ölçümü hizmeti vermeye başladığını duyurdu.

Ek olarak, platform, manual olarak kayıt ekleme yapılacağı sırada karışık klinik terimleri ve ilaçları otomatik olarak tamamlama özelliğine de sahip.

medoo

Medelinked’in uyku gözlem ve kandaki oksijen yoğunluğunu ölçme özellikleri, web uygulaması sayesinde iOS’te Apple Health’e, Android ve Fitbit cihazlarda ise Samsung s Health’e senkronize edilebiliyor. Şirketin belirttiğine göre, bu yeni özellikler, Medelinked online health platform‘un yapabileceklerini güçlendiriyor.

Kullanıcılar bir kere sisteme bağlandığı zaman; uyku süreleri, oksijen yoğunluğu, glikoz ve kolesterol seviyesi, kalori alımı, ağırlık ve bel ölçüsü gibi sağlık bilgilerini görebilmeleri ve paylaşabilmeleri kolaylaşıyor. Medelinked CEO’su Ian Gallifant’ın dediğine göre, Medelinked’in bu yeni özellikleri, hasta ve doktorları daha da yakından etkileşime sokarak tedavilerin kişiselleştirilmesine imkân tanıyacak.

Submit a Comment