Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ne Kadar Sıcaksınız? Bırakın Instatemp Söylesin!

Ne Kadar Sıcaksınız? Bırakın Instatemp Söylesin!
Kubilay Han Uluerim

ARC Devices, tele-tıp firması VSee ve uzaktan hasta gözlem şirketi Ideal Life ile ortaklaşarak, yeni çıkaracağı temas gerektirmeyen termometresini pazarlayacağını duyurdu.

Boca Raton, Florida merkezli ARC Devices, InstaTemp adlı kızıl ötesi termometresini geçtiğimiz sonbaharda piyasaya sürmüştü. Lakin, bu model internet bağlantılı değildi.

InstaTemp

“Başınızdan 25 ölçüm alarak hatalı değerlendirme şansını ortadan kaldırıyor. Yapılan ölçümleri 15 yüzey, 2 ortam sıcaklığına ayırıyor. Sonra, geliştirdiğimiz algoritmayı kullanarak klinik olarak doğru sonucu elde ediyor. Ek olarak, zamandan, paradan tasarruf ediyor ve enfeksiyon şansını azaltıyor. Bu sayede hem doktor hem de hasta için daha hoş bir deneyim sunuyor. Bağlantılı olması sayesinde de kullanım kolaylığına sahip. Zira, veri topladığınız için ara elemandan kurtuluyorsunuz.” diyor ARC Pazarlama Müdürü Elizabeth Grossman.

InstaTemp’in Bluetooth ve WiFi versiyonları, Ideal Life’ın evde hasta gözlem sistemi ve VSee’nin tele-tıp yazılımının bir parçası olarak 2016’nın son çeyreğinde çıkacak..

Submit a Comment