Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Pfizer ve Galvanize Gelişim İçin Çalışıyor

Pfizer ve Galvanize Gelişim İçin Çalışıyor
Kubilay Han Uluerim

Advil, Caltrate, Centrum, ChapStick, and Nexium24 HR gibi markaların sahibi ve Pfizer’ın bir bölümü olan Pfizer Consumer Healthcare, Galvanize ile anlaşarak sağlık teknolojileri üzerine bir projeye başladı.

Galvanize’ın San Francisco ofisinde Mart ayında başlayacak olan 6 aylık proje, Pfizer ve Galvanize’ın 10 katılımcı şirketi kabul etmesiyle yürütülecek. Proje boyunca stres kontrolü, uyku düzeni, yaşlanma ve beslenme gibi konular üzerinde durulacak. Pfizer’dan Suneet Varma, yeni ortaklarla çalışarak, tüketicilerin bedensel ve psikolojik sağlığını arttıracak yenilikçi çözümler üretmek istediklerini söyledi.

Galvanize-2-ftd

Kabul edilen projelere Galvanize ofislerinde çalışma yeri, iletişim ağı ve hocalık desteği verileceği belirtildi. Bu projeler katıldıkları program süresince finansal destek almayacaklar. 1 hafta önce Hindistan merkezli T-Hub da benzer bir program başlattıklarını söyleyerek, sağlık hizmetine yoğunlaşacaklarını ve bu alanda yenilikçi kişilere açık olduklarını açıklamıştı. Program Merck ve Microsoft Ventures ile ortaklaşa yürütülüyor. Merck’in de Kenya da benzer bir programla gelişim projelerini destekleyeceği açıklandı.

Submit a Comment