Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Toplumu Sağlığa Teşvik İçin Yeni Bir Kampanya: Show Your Love

Toplumu Sağlığa Teşvik İçin Yeni Bir Kampanya: Show Your Love
Kubilay Han Uluerim

70’ten fazla özel kurum ve kamu kuruluşunun sağlıklı yaşamı teşvik etmek için ortaklaşarak oluşturduğu National Preconception Health and Health Care Initiative (PCHHC), ilk milli tüketici bilgilendirme web kaynağı ve sosyal medya kampanyası Show Your Love’ı faaliyete geçirdi. Show Your Love, gençlerin kendilerini ve çevresindekileri sağlık hizmetleriyle ilgili temel bilgiler ve önyargılar hakkında eğitmesi için teşvik ediyor.

Yeni oluşturulan kaynak merkezi www.ShowYourLoveToday.com, kişilerin sağlıklarını koruması için yapılan ve klinik olarak sürekli kontrol edilen bir site. Sitenin içeriği, baştan sona tek tıklamayla kolayca erişilen basit bilgilerden ibaret. Verilen bilgiler özellikle bedensel, ruhsal, cinsel ve üretken konular üzerinde duruyor.

Show Your Love sosyal medya kampanyasının bir parçası olarak, PCHHC 18-30 yaş arası temsilciler seçiyor. Bu temsilcilerin görevi: çevrimiçi ortamlarda ve kendi çevrelerinde sağlıklı davranışları teşvik etmek. Bu kişiler, yaptıkları faaliyetler sürekli olarak sosyal medya mecralarında, Show Your Love ve PCHHC ortağı platformlarda gösterilecek.

Submit a Comment