Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Vodafone Mobil Sağlığa Adım Atıyor

Vodafone Mobil Sağlığa Adım Atıyor
Can Aytı

Vodafone, müşterilerinin sağlıklı yaşam, beslenme ve benzeri sağlık konuları ile ilgili konularda araştırma yapıp yeni gelişmeleri takip edebileceği servisi Vodafone Cep Sağlık’ı duyurdu. Bu servis ile Vodafone müşterileri telefonlarından 1120’yi arayarak, mobil uygulama vasıtası ile ya da vodafonecepsaglik.com.tr adlı internet sitesi ile sağlık bilgi ve danışma hizmetlerine ulaşabilecekler.

Bu yeni sistem, evde bakım hizmetlerinden tıbbi danışmaya, sağlık koçluğundan sağlık kartına kadar büyük bir servis imkanı sunuyor. Vodafone’un yeni platformu, kullanıcılarına özel bir sağlık kimlik kartı oluşturmalarına imkan tanıyor. Bu çipli kart ile birlikte bireyler sağlık bilgilerini sürekli üzerinde taşıyabiliyor. Bu sayede, herhangi bir acil durum halinde, profesyonel sağlık personeli kullanıcının kartından sağlık durumuna göre bilgileri öğrenebiliyor.

Vodafone Cep Sağlık Mobil Uygulaması ile kullanıcılar, belirli sağlık konuları ile ilgili haber içeriklerini okuyabiliyor. Vodafone Cep Sağlık portföyünde yer alan ücretli ve ücretsiz sağlık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi alabiliyor ve 1120 Vodafone Cep Sağlık çağrı merkezine tek tıkla ulaşabiliyor.

Aynı şekilde Cep Sağlık müşterileri 7 gün 24 saat boyunca Kişisel Sağlık Yönetimi servisinden yararlanabiliyor. Bu servis ile bireyler istedikleri zaman bir tıp doktorundan psikolojik danışma, sağlık koçluğu, hastalık yönetimi ve sağlık dosyası konusunda yardım alabiliyor.

Vodafone Cep Sağlık servisinin mobil uygulaması ise şu an için sadece Apple ve Android cihazlara yüklenebilip, Vodafone müşterileri tarafından ücretsiz kullanılabiliyor.

Submit a Comment