Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wearable Ekibi Yılın En İyi Fitness Takip Cihazını Seçti

Wearable Ekibi Yılın En İyi Fitness Takip Cihazını Seçti
Alperen Sözen

Giyilebilir teknoloji konusunda uzmanlaşmış internet sitesi Wearable, 2014 yılının en iyi fitness takip cihazını seçti.

Aktivite bantları da denilen fitness takip cihazları, dünyada en çok trend olan giyilebilir teknoloji ürünleri olarak görülüyor. 2015 yılı pek çok yeni aktivite takip cihazının gelişine ev sahipliği yapacak. Bunlardan Fitbit Charge HR ve Jawbone UP3 çoktan duyuruldu.

2014’ün en iyilerine gelecek olursak, baş editör Paul Lamkin’e göre Garmin Vivosmart son derece etkileyici. Bunun nedeni ise, Garmin’in geleneksel yaşam tarzıyla akıllı saatlerin işlevselliğini harmanlaması ve son derece sade ve şık bir tasarımının olması.

garmin-vivosmart-1419419161-fKUl-full-width-inline

Yardımcı editör James Stables, 2013 Kasım’da piyasaya sürülmüş olmasına rağmen Jawbone UP24‘ü bu yılın en iyisi olarak seçiyor. Yves Behar tarafından tasarlanan bileklik, birçok renk seçeneğine sahip. Jawbone uygulaması da hala lider konumda.

07291666-photo-jawbone-up24

Katkıda bulunan editörlerden Sophie Charara’ya göre, günlük fitness takip cihazlarının tamamı hemen hemen aynı. Withings Activité, tasarımıyla bir adım öne geçebiliyor. Günlük kullanımda hem klasik hem de teknolojik çizgisini koruyan cihaz, bu yılın kazananı. Küçük yapısı ve aylar süren pil ömrüyle, bu saatin tek ihtiyacı olan bir Android uygulaması.

withings-activit-black-1417788400-zwkn-column-width-inline-1419419365-0alE-full-width-inline

Submit a Comment