Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Amazfit Equator ve Moonbeam Sağlığınızı Korumaya Geliyor

Amazfit Equator ve Moonbeam Sağlığınızı Korumaya Geliyor
Kubilay Han Uluerim

Huami’nin sahip olduğu Amazfit firmasının Equator ve Moonbeam giyilebilir cihazları piyasaya sürüldü. Bilindiği gibi Huami daha önceden Xiaomi Band 2 ve Mi Band Pulse’un satışı için Xiaomi ile ortaklığa giren güçlü bir firmadır.

Amazfit’in arkasındaki donanım ve yazılım ekibini tekrar kullanan Huami daha önce Xiaomi’ye yaptığı yatırımlarla iyi bir imaj yarattığını düşünerek yeni cihazlarının başarılı olacağını umuyor. Lakin bu cihazların tasarımı Xiaomi aktivite takip cihazlarından oldukça farklı. Zira şirket biraz daha şık bir tasarım isteyen kitlelere hitap ediyor.

Basit takılar gibi gözükseler de bu cihazlar atılan adımları, katedilen mesafeyi ve yakılan kaloriyi ölçüyor, uyku kalitesini gözlemleyebiliyor. Cihazlar uygulama ve yazı bildirimlerini göstermese de gelen çağrılar için titreşimli uyarı sistemine sahipler. Ekranı bulunmayan bu cihazların 10 günlük pil ömrü olduğu ve su geçirmez oldukları da belirtiliyor.

Amazfit Equator ve Moonbeam cihazları şu anda Amazon.com 79.99 $ fiyatla satılıyor ve sağlıklı yaşamlarını gözlem altında tutmak isteyen kullanıcılarını bekliyor.

Submit a Comment