Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

AstraZeneca Fit2Me Programına Kalp Hastalarını Dahil Etti

AstraZeneca Fit2Me Programına Kalp Hastalarını Dahil Etti
Kubilay Han Uluerim

Diyabet hastaları için Fit2Me adlı bir diyet ve yaşam tarzı programı sunan ilaç şirketi AstraZeneca, kalp hastalarını da programa kattığını duyurdu.

Kişiselleştirilebilir bu program, kalp hastalığı ve tip 2 diyabetin dört anahtar noktasına değiniyor: Yemek, faaliyet, destek ekibi ve tedavi desteği. Dijital koçlar bu program boyunca hastaları motive ederek sağlıklı kararlar vermelerini sağlıyorlar. 2014 yılında yayımlanan Fit2Me, kullanıcılarına yüksek kolesterol, kalp krizi, yüksek tansiyon ve yüksek trigliserit dahil olmak üzere 4 yaygın hastalıkla ilgili kişiselleştirilmiş planlar sunuyor. Ayrıca Fit2ME Haziran ayının başından beri iOS ve Android işletim sistemli telefonlarda uygulama olarak da bulunuyor.

unnamed

“AstraZeneca tip 2 diyabetin ve kalp hastalıklarının milyonlarca Amerikalıyı etkileyen ve kişiselleştirilmiş tedavi gerektiren karmaşık ve çok yönlü rahatsızlıklar olduğunu biliyor. Fit2Me’nin hizmetlerini kalp hastası olan veya risk taşıyan kişilere ulaştırarak her hastanın sağlığını iyileştirmek için gerekli kaynak ve desteği sunabiliyoruz.”

– AstraZeneca Diyabet Uzmanı Jim McDermott

Fit2Me’nin hastalara sunduğu bazı hizmetler:

  • Amerikan Kalp Derneği ve Amerikan Diyabet Derneği tarafından onaylı 10.000’den fazla diyabet ve kalp dostu yemek tarifi.
  • 500’den fazla bedensel aktivite.
  • Diyabet ve kalp dostu yiyeceklerin bulunmasını ve takibini sağlayan Fit My Fridge adlı yeni bir uygulama.

Submit a Comment