Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Boehringer Ingelheim, Sosyal Medyada Yoluna Social Touch ile Devam Ediyor

Boehringer Ingelheim, Sosyal Medyada Yoluna Social Touch ile Devam Ediyor
Kubilay Han Uluerim

Beşeri ilaçlar, hayvan sağlığı ve biyolojik tedaviler konusunda dünyanın en büyük isimlerinden biri olan Boehringer Ingelheim, Türkiye’deki sosyal medya faaliyetlerini Social Touch ile yürütme kararı aldı.

Almanya’da kurulduğu 1885 yılından beri sürekli gelişen Boehringer Ingelheim, pek çok alanda araştırma yapıp tedaviler üzerinde çalışan bir şirket. Dünya üzerinde 47.700 üzerinde çalışana sahip olan şirketin yeni araştırma stratejisine göre, immunoloji ve solunum hastalıkları, onkoloji, kardiyometabolik hastalıklar ve merkezi sinir sistemi hastalıkları olarak, 4 araştırma alanına odaklanılıyor.

Boehringer-Ingelheim

Dünya çapında Ridgefield ABD, Ingelheim Almanya, Viyana Avusturya, Milan İtalya ve Kobe Japonya’da araştırma ve geliştirme merkezleri bulunan şirket, 2014 yılında AR&GE için 2.654 milyar € para harcamış bulunuyor.

Social-Touch-Mavi-300x169

Boehringer Ingelheim Türkiye, Türk ilaç sektöründe, sosyal medyada faaliyet gösteren ilk ve lider firmalardan biri. 2012 senesinden bu yana sağlık ve ilaç sektörüne odaklanmış ilk ve tek dijital medya ajansı olma özelliğini koruyan Social Touch ise; dijital medyada itibar yönetimi, arama motoru pazarlaması ve optimizasyonu, mobil uygulamalar, web yazılımları ve sosyal medya pazarlaması alanlarında pek çok global ve yerli kuruma en üst kalitede hizmet sunmaya devam ediyor.

Submit a Comment