Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

CVS Health ve Curbside Ortaklığı ile İlaçlara Erişim Kolaylaşıyor

CVS Health ve Curbside Ortaklığı ile İlaçlara Erişim Kolaylaşıyor
Kubilay Han Uluerim

CVS Health, kullanıcıların çeşitli siparişler verdiği ve bu siparişlerin kapıya kadar getirilmesini sağlayan (ülkemizdeki ”Getir” gibi) Curbside şirketiyle ortaklığa gitti. Bu ortaklık sayesinde, CVC Health’in eczanelerine, Curbside’ın var olan uygulamasından erişilebilecek. Aynı zamanda, CVS Express adlı kendi uygulamalarını da hizmete sundular. Bu yatırım ileriki zamanlarda Curbside’ın teknolojisinin, CVS MinuteClinic ve eczanelerine de uyarlanmasını sağlayacak.

“Dijital aygıtların, sağlık hizmetlerini daha kolay, kişisel ve erişilebilir hâle getiren bir anahtar olduğuna inanıyoruz. CVS Express, dijital görevimizin mükemmel olarak vücut bulmuş hâli. Tedarik ekibimizle daha çok ilgilenerek ve Curbside ile ortaklaşarak, müşteriler için zamandan tasarruf eden oldukça önemli bir çözüm geliştirdik. Kolaylık ve elverişliliği tekrar tanımlamayı amaç edindik.” diyor CVS Health Yardımcı Başkanı Brian Tilzer.

Uygulama, tüm kullanıcılar için ücretsiz ve herhangi bir fiyat artışı içermiyor. CVS Express, şimdilik San Francisco, Atlanta ve Charlotte, North Carolina’da mevcut.

Submit a Comment