Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dijital Sağlık Firmaları 11 Kasım’da Londra’da İnovasyon İçin Buluşacak

Dijital Sağlık Firmaları 11 Kasım’da Londra’da İnovasyon İçin Buluşacak
Kubilay Han Uluerim

Yaratıcı inovasyon firması Comuzi ve önde gelen hukuk bürosu Simmons & Simmons, 11 Kasım’da Londra’da toplanıp gün boyunca ücretsiz olarak dijital sağlık firmalarına danışmanlık sunacaklarını duyurdular.

Bu etkinlik, yeni kurulan dijital sağlık firmalarının bilgilenmesini ve kilit konularda tavsiyeler almasını sağlayacak. Açıklanana göre etkinlik boyunca özellikle inovasyon ve dijital sağlık sektöründe yasal sınırlandırmalar üzerine konuşulacak. Bu konuşmacılar arasında tıbbi cihaz firması Leman Micro Devices’ın kurucularından Chris Eliot ve çocuk sensörleri geliştiren Blue Maestro’dan Kirstin Hancock gibi ünlü isimler yer alacak. Katılımcılar; yatırımcılar, doktorlar, hemşireler, mucitler, mühendisler ve farklı şirketlerle tanışıp projelerine destek toplayabilecekler.

Comuzi, bunlara ek olarak Healthtronics ve Simmons & Simmons’ı 4 Kasım’da yapılan başka bir dijital etkinlikte de destekleyecek. Üroloji ve radyoloji teknolojileri üzerine yapılacak bu etkinlikte donanımsal gelişmelerin nasıl hayat kurtardığı konuşulacak.

 

Kaynak:

Submit a Comment