Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Garmin, Sportif Faaliyetlerinizi Dikkatle İzliyor

Garmin, Sportif Faaliyetlerinizi Dikkatle İzliyor
Kubilay Han Uluerim

Özellikle spor alanında sağlık ve performans takibi için çalışmalar yapan Garmin, 2 yeni aktivite takip cihazı duyurdu. Vivofit 3 ve Vivoactive HR.

Vivoactive HR kullanıcıların adımlarını, çıktıkları basamakları, kalp atışlarını ve uyku düzenini takip eden GPS tabanlı bir akıllı saat. Cihaz aynı zamanda, içinde bulunan uygulamalar sayesinde yürüme, koşma, bisiklet, yüzme, kürek çekme, kayak ve snowboard gibi sportif faaliyetleri de takip edebiliyor. Takip ettiği bu sporlardan yürüme, koşma, yüzme ve bisikleti otomatik olarak algılayıp, kendi kendine çalışmaya başlayabiliyor.

Garmin’in küresel yardımcı satış müdürü Dan Bartel, Vivoactive HR’ın bilekten nabız ölçmesi ve barometrik yükseklik ölçere sahip olması sayesinde, önceki teknolojilere göre çok daha detaylı ve tutarlı bilgiyi toplayabileceğini söyledi. Ürünün, 2016’nın ikinci çeyreğinde piyasaya 249.99$’dan girmesi bekleniyor.

Garmin

Firmanın diğer cihazı Vivofit 3 ise, önceki Vivofit modelleri gibi adım sayısını, yakılan kaloriyi ve yürünülen mesafeyi ölçebiliyor. Fakat yüzme, koşma, yürüme ve bisiklet gibi faaliyetleri otomatik olarak takip etme özelliği yeni eklenmiş durumda. Bu ürün de aynı zamanda, yani 2016’nın ikinci çeyreğinde piyasaya girerken, 99.99$ gibi bir fiyatla bizlere sunulacak.

 

Submit a Comment