Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

HeyCare, Her Konuda Destekçiniz Olacak

HeyCare, Her Konuda Destekçiniz Olacak
Kubilay Han Uluerim

Sağlık hizmetlerinin bize sunum şekli geçtiğimiz birkaç yılda oldukça değişti. Bu hizmetlerin sürekli alıcısı olan kişiler için, hizmet bedeli ve erişim uzun yıllardır büyük bir sorun. Sadece kırsal kesim değil, şehir içinde de artan bir ihtiyaç var. Yemek zamanının bile olmadığı iş kültüründe, ilaçlar umutsuz bir vaka. Geleneksel yöntemler üzerinden çözümler üretilmeye çalışıladursun, internetten ilaç almak, aşı hatırlatma alarmları kurmak ve çevrimiçi ortamda doktor yardımı almak gibi basit tıbbi ihtiyaçlara çözüm olarak HeyCare gibi bir isim var.

Deepak Tomar tarafından Ekim 2015’de kurulan şirketin amacı, teknolojiyi kullanarak insanlara gerekli bilgiler, aygıtlar ve destek sunmak. E-reçete, ilaç hatırlatma ve aşılama çizelgesi takibi gibi tıbbi konular da buna dahil.

heycc

Deepak, 12 yılı aşkın bir süredir uluslararası şirketlerde, bilgilendirme, internet ve hizmet endüstrisinde üst düzey yöneticilik yapıyor.

Şirket yaptığı açıklamada yakın zamanda Doctor Appointments, Diagnostic Labs ve HeyCare Wallet adlı yeni hizmetleriyle de sektörde büyüyeceğini belirtiyor. Deepak’a tıbbi sağlık kayıtlarıyla ilgili sorulduğunda ise, bulut tabanlı bir sisteme sahip olduklarını ve kullanıcıların buraya kayıtlarını kolayca girebilmesiyle doktorların işinin kolaylaşacağı cevabını veriyor

Submit a Comment