Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Pregnancy Pro, Hamilelik Boyunca Yardımcınız Oluyor

Pregnancy Pro, Hamilelik Boyunca Yardımcınız Oluyor
Kubilay Han Uluerim

Geçtiğimiz CES’de duyurulan Bluetooth bağlantılı hamilelik testi uygulaması Pregnancy Pro, sonunda çevrimiçi ortamlarda piyasaya sürüldü ve internet üzerinden Target, Walmart, CVS, Walgreens, Amazon, Rite Aid ve Kroger’dan satın alınabiliyor.

“First Response, kadınlar için 30 yıla yakın süredir güvenilir bir marka ve bizler hamilelik sürecinde akla gelen soruları ve duyguları anlıyoruz. Milenyum kuşağı anneleri, sorularına cevap ararken, akıllı telefonlarını kullanıyorlar. First Response, bu yüzden kadınlara istedikleri anda bilgi veren ilk Bluetooth bağlantılı hamilelik testini ve uygulamasını geliştirdi.”  diyor First Response Pazarlama Başkan Vekili Stacey Feldman.

dddddddddddddddddddd

Test, 14.99 $ ve 21.99 $ fiyat aralığında satılıyor ve 1 hamilelik testi içeriyor. Yumurtlama ve hamilelik takibi gibi özellikler için uygulama içi bir ödeme yapılmıyor.

Cihaz, basit bir hamilelik testiyle aynı şekilde çalışıyor. Tek farkı, elde ettiği sonuçları kendi uygulamasına gönderebilmesi. Bu sayede, cihazın kendisinden veya uygulamadan sonuçlar kontrol edilebiliyor. Uygulamaya özel içerikler, 3 dk süren test boyunca kullanıcıyı rahatlatmak üzere tasarlanmış. Bu içerikler: Rahatlatıcı görseller gösteren Calm Me, sorular soran ve bilgi veren Educate Me ve kişiyi eğlendirmek için komik videolar gösteren Entertain Me’den oluşuyor.

Submit a Comment