Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

RetraceHealth ile Sağlık Hizmetiniz Evinize Gelmeye Devam Ediyor

RetraceHealth ile Sağlık Hizmetiniz Evinize Gelmeye Devam Ediyor
Kubilay Han Uluerim

Minnesota, ABD merkezli tele-tıp şirketi RetraceHealth, SEC’nin raporuna göre, yeni yatırımcı Lemhi Ventures’ın yönettiği son fonlama kampanyasında 6.5 milyon $ topladı. Ek olarak Lemhi’nin Yönetim Müdürü Jodi Hubler’ın kampanyadan sonra RetraceHealth’in yönetim kuruluna gireceği açıklandı. RetraceHealth’in önceki yatırımcılarından bazılarını: Blue Cross and Blue Shield of Minnesota, HealthEast Care System ve McKesson Ventures oluşturuyor.

Şirket, müşterilerine görüntülü doktor ziyareti hizmeti verirken, gerektiği takdirde evlere hemşire de yollayabiliyor. Bunun için hastaların yapması gereken tek şey telefon, tablet veya bilgisayar kullanarak şirketin web sitesinden randevu alması.

RetraceHealth, anında ödeme ve üyelik ödemesi şeklinde 2 hizmet sunuyor. Eğer kullanıcılar anında ödeme seçerlerse videolu ziyaretler 60 $, ev ziyaretleri 150 $, ev ziyareti + laboratuvar masrafları 190 $, evde röntgen ve ultrason ise 160 $ üzerinden fiyatlandırılıyor. Daha hesaplı bir yöntem olan tek kişilik üyelik aylık 50 $ iken, aile üyeliği için 100 $ ödenmesi gerekiyor. Ek olarak, RetraceHealth’in Blue Cross and Blue Shield of Minnesota ile şebeke bağlantısı mevcut.

RetraceHealth’i diğer hizmetlerden ayıran en büyük özellik ise, hastaları tedavi etmek için pratisyen hemşireleri kullanması.

Submit a Comment