Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Stadyumda İnovasyon Buluşması: Innovatours

Stadyumda İnovasyon Buluşması: Innovatours
Derya Öztürk

Dünyanın farklı şehirlerini gezen ve gittiği her yerde inovatörleri bir araya getiren Innovatours, 11 Nisan’da Galatasaray TT Stadyumu’nda unutulmaz bir etkinlik gerçekleştirecek.

İlham verici işler başarmış vizyonerleri, liderleri ve inovatörleri aynı platformda buluşturan, inovasyonla ilgili en başarılı metotları konu alan ve uzman isimlerden öğrenme imkânı sunan Innovatours, 11 Nisan’da Galatsaray TT Arena’da heyecan verici bir etkinlik düzenliyor.

Dünyadan ve Türkiye’den inovasyon ve tasarım liderlerini bir araya getirecek olan Innovatours; 4 farklı lab’de, 20’den fazla workshop ile inovasyon konusunda interaktif bir şekilde kendinizi geliştirmenizi sağlayacak.

“Başarısızlık Hikayeleri” de Anlatılacak

Gelecek trendleri ve inovasyon konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden olan Dr. Sertaç Doğanay tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen “Başarısızlık Hikayeleri”, Innovatours etkinliği kapsamında yine Sertaç Doğanay moderatörlüğünde bu kez TT Arena’da gerçekleştirilecek.

Etkinliğe Nasıl Katılabilirim?

Geleceği yakalamanıza yardımcı olacak Innovatour’da, bu özel deneyimi yaşayacak 350 kişiden biri olmak ve etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz:

https://innovatours.world/

 

Submit a Comment