Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Cebinizdeki Eczane: AZhelps

Cebinizdeki Eczane: AZhelps
Kubilay Han Uluerim

Küresel ilaç şirketi AstraZeneca, içinde sanal birikim kartı, reçeteli ilaç takip sistemi ve eğitimsel bilgiler bulunan hastalara yönelik yeni uygulamasını dijital pazara sundu. Uygulama, ABD’De iOS App Store ve Google Play store’da AZhelps adıyla hizmete sunulmuş durumda.

Hastalar, uygulamanın ilaç takip içeriği sayesinde pek çok kullanışlı aygıta kavuşuyor. Bunlardan bazıları: ilaç hatırlatma alarmları, geçmişe bakıp ilaç kullanma eğilimlerini görebilme, ne kadar süredir tedavi olduklarını kontrol etme, ilacın miktarını hatırlatma ve eczanelerden ilaç tedarik edebilme.

AZ app

Uygulamanın birikim kartı özelliği ise, kullanıcıların belirli AstraZeneca ilaçları için cepten ödediği paradan birikim yapmasına sağlıyor. Bu karta AZhelps uygulamasından erişilebiliyor; kartı Apple Wallet veya Android Pay’e ekleyebiliyorsunuz.

Son olarak, uygulama AstraZeneca ilaçları hakkında bilgiler içeriyor ve AstraZeneca bilgi merkezi ile bağlantıya geçebileceğiniz bir arama tuşu da bulunduruyor. Uygulama içinde bulunan eğitici bilgiler ise New York Time ve Mayo Clinic gibi üçüncü parti kaynaklardan geliyor.

Submit a Comment