Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Twinbody ile İkizinizi Bulup Kilo Verin

Twinbody ile İkizinizi Bulup Kilo Verin
Kubilay Han Uluerim

Düzensiz beslenme ve yoğun çalışma saatleri yüzünden fazla kilo almamak oldukça zor. Alınan bu kiloların verilmesi için, herkesin kullanabileceği, maliyeti düşük ve basit yöntemlerin bulunması konusunda çoğu uzman hemfikir.

Londra merkezli TwinBody, başarılı bir kilo verme uygulaması yapman yönteminin, kişilerin birebir aynısı olan fiziksel ikizlerini bulmak olduğunu söylüyor. Geliştiricilerin dediğine göre, uygulama sayesinde aynı yaş, cinsiyet, eski kilo, şu anki kilo, hedef kilo, boy ve konum gibi kategorilerde insanlar eşleşebiliyor ve birbirlerini takip edip destek verebiliyorlar.

”Bu uygulamayı tasarlarken, aile ve yakın arkadaş çevresinden anlayış görmenin zor olabileceğini aklımızda tuttuk. Bu yüzden sizinle aynı durumda olan birini aramanız, eşleşmeniz ve bilgi paylaşmanızın daha iyi olduğunu düşündük.” diyor CEO Jorgen Damgaard-Hansen. Çevreden gelen desteğin kilo vermeye olan etkisini düşünürsek, kimse tarafından yargılanmadan veya kıskançlık gibi düşüncelere kapılmadan, sizinle aynı durumda biriyle iletişime geçmeniz oldukça faydalı olabilir.

Bir blog yazısında, insanların birbirine gerçekten destek olup olmayacağını, kendilerine gelen destekten fazlasını başkalarına vermeyecekleri gibi olası sorunlardan bahsetmiş. Ardından verdiği röportajda ise ”Bu korkularım tamamen kayboldu. Herkesin birbirine ne kadar destek olduğuna inanamazsınız.” diye belirterek, ne kadar başarılı olduklarını vurgulamış. Kilo verme konusuna yeni bir pencereden bakan Twinbody, şimdilik sadece iOS işletim sistemli telefonlar için hizmete sunulmuş durumda.

Submit a Comment