Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Cor, Vücudunuz Hakkında Her Şeyi Size Anlatacak

Cor, Vücudunuz Hakkında Her Şeyi Size Anlatacak
Kubilay Han Uluerim

Eski bir Apple yöneticisi, eski adı Neuon olan kan değerleri takibi yapan uygulamasını, Cor adıyla değiştirerek Indiegogo üzerinden bir kampanya yürütmeye başladı.

Proje lideri Bob Messerschmidt, daha önceki şirketi Rare Light, Apple tarafından satın alındıktan sonra, Apple’da 3 sene optik ve spektrometri üzerine çalışmış. Kampanyanın, önceden 1 milyon $ parayı toplamasına rağmen, TechCrunch’ın açıklamalarına göre, Indiegogo sayesinde hedef kitlenin ilgisi çekilmeye çalışılıyor. Bunların dışında, yakında yayınlanacak bilgilerden bazılarıysa, Children’s Hospital Oakland Research Institute, Clinimark, Duke Clinical Research Institute, Founders Den, Health eHeart, Johnson & Johnson Innovation, QB3 ve Stanford Medicine UCSF ile yapılan ortaklık ve klinik deneyler.

”Cor, kanınızdaki değerleri ölçerken, kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bilgiler veren, çok güçlü bir genel sağlık ürünü. Aylık abonelik sonucu aldığınız tek kullanımlık Cor kartuşlarını kullanarak, haftada en az 1 kez ölçüm yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sahip olduğumuz en önemli şey sağlık. O zaman neden sık olarak kontroller yapmıyoruz? Cor, kendi vücudunuzu daha iyi tanımanıza yardım ediyor.” diyor Messerschmidt.

Submit a Comment