Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Emis Group’tan Toplumun Sağlık Sorunlarına Faydalı Olacak Uygulamalar

Emis Group’tan Toplumun Sağlık Sorunlarına Faydalı Olacak Uygulamalar
Çağla Akın

Medikal yazılım firması Emis Group; toplumun diyabet, obezite, depresyon, uyku problemleri ve migren gibi sağlık konularıyla mücadelesine yardımcı olacak yeni sağlık uygulamalarıyla ilgili büyük umutlara sahip.

Emis Group, sağlıklı bir yaşam için, önlenebilecek sağlık sorunlarına yönelen ve insanların daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olabilmeleri için, teşvik edici çalışmalarda bulunan yazılım firmasıdır.

EMIS Group’un web sitesi, 2013 yılında 11 milyon özgün ziyaretçiye ve 21 milyon gösterime sahipken, günümüzde 14 milyon özgün ziyaretçiyi cezbetmektedir. Ayrıca, sayfa görüntülenme sayısı da 28 milyona yükselmiştir.

Firmanın oluşturduğu uygulamalar; hastaları, kendi bakımlarını kendileri yapması için teşvik edici özelliklere sahiptir. Bununla birlikte uygulamaların, klinik ortamda ihtiyaç duyulan sağlık bilgilerine erişim için de önemli rol oynayan uzantıları bulunmaktadır.

EMIS Group son zamanlarda, insanların tuvaletleri bulmalarını kolaylaştırmak için yeni bir uygulama geliştirmiştir. Ayrıca, hastaların sürekli ulaşabileceği yeni uygulamalarla ilgili çalışmalarını sürdürmeye de devam etmektedir.

EMIS Group CEO’su Chris Spencer, uygulamalar ve eczanelere klinik yazılım tedarik eden şirketin gelirlerinde % 41 artış olduğunu söyleyerek 2014 yılının ilk yarısında güçlü bir performansa sahip olduğunu açıklamıştır.

Submit a Comment