Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

General Electric Blog Sayfasını Duyurdu

General Electric Blog Sayfasını Duyurdu
Buğrahan Ceylan

General Electric Türkiye, teknoloji, bilim ve inovasyon konu başlıkları altında yeni ve güncel gelişmeleri sunduğu blog sayfasını kullanıma açtı. Thomas Edison’un elektrikli ampulu icadıyla General Electric’in kuruluşundan günümüze kadar geçirdiği evrim ve inovasyon macerasını okuyucuların takip etmesine olanak sağlayan GE blog sayfası pek çok farklı içeriğe sahip.
Özellikle GE Healthcare’in kullanıma sunduğu yeni cihaz ve gelişmeler hakkında değerli içeriklere sahip olan sayfa, sağlık hizmetleri açısından da önemli ve faydalı bilgiler sunmaktadır.

 

Daha önceki yazımızda tanıttığımız #GetFit GE Healthcare’in kansere karşı küresel bilinçlendirme kampanyası hakkında da ayrıntılı bilgi sunan GE Türkiye blog sayfası, güncel gelişmeleri ve ürünleri de tanıtmayı amaçlıyor.
Örneğin, GE Healthcare’in yeni taşınabilir görüntüleme cihazı VScan, ultra yüksek ultrasonografi teknolojisi sayesinde vücudun içerisindeki görsel bilgiye en hızlı şekilde ulaşmayı sağlıyor. Blog sayfasında verilen bilgiye göre, kolaylıkla taşınabilen Vscan, özellikleriyle doktorların hastalarla daha güçlü bir bağ kurmasına ve en hızlı şekilde tanı koyabilmesine de olanak sağlıyor.

Submit a Comment